Sayfa 243/344 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. Oy pusula ihalesi bugündü değil mi millet??

2.  Alıntı Originally Posted by starex Yazıyı Oku
    Abdül kardeşim aynı görüşte yım siyasette ekstra bir durum yaşamazsak yükselmeye dönecektir.
     Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    Yaaaaa Gökhan kardeşim görüyonmu adam zırt pırt dedi çarpan dedi Sİ Sİ dedi çıkacak dedi... ismide Prof gibi maşallah.... sende öylece bak pışpışla dur....
    siz ikinizle bir süre uğraşmıcam. zamanı gelince cevabımı vericem size. bu formdaki misyonunuzu ben çözdüm. bu toplumda bir laf vardır başkasının bilmem neyiyle bilemem ne ..... diye birşey. uzayın şimdi bulaşmayın bana

3.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Oy pusula ihalesi bugündü değil mi millet??
    evet son başvuru öğen 12:00 ye kadar. açık teklif usulü ihale olduğu için ihale başladığı andan yarım saat içinde belli olur diye düşünüyorum.

4. Borsadaki bu düşüşü kim durduracak.Sapkadan tavşan da dün çıktı.Sonumuz hayır olsun.

5.  Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    Yaaaaa Gökhan kardeşim görüyonmu adam zırt pırt dedi çarpan dedi Sİ Sİ dedi çıkacak dedi... ismide Prof gibi maşallah.... sende öylece bak pışpışla dur....
    Teesüf edeim.

6. Macd indikatörü ana düzey fiyat sapmasının sınırı sayılan 1.21 aynı zamanda geçen haftalarda temel destek düzeyinde idi. Bugün tahmimimve önce 1.20 sonra 1.21 geçildikten sonra hisse rahatlayacaktır. İntegral bollinger bantına önemle ve hareketli ortalamaların üstünde yapılacak kapanışlar üçgen formasyonundan çıkış anlamına gelecektir. Bu furum hisseyi ana direnj seviyesi ,1.53 geçilmesi halinde hızlı ivme kazanarak ,2.00 ve üstüne kendini atacaktır. Fibonacci düzeltme seviyeleri tamamlanmak üzere olfuğunu düşünmekteyim.

7.  Alıntı Originally Posted by Abdülselamtaktak Yazıyı Oku
    Macd indikatörü ana düzey fiyat sapmasının sınırı sayılan 1.21 aynı zamanda geçen haftalarda temel destek düzeyinde idi. Bugün tahmimimve önce 1.20 sonra 1.21 geçildikten sonra hisse rahatlayacaktır. İntegral bollinger bantına önemle ve hareketli ortalamaların üstünde yapılacak kapanışlar üçgen formasyonundan çıkış anlamına gelecektir. Bu furum hisseyi ana direnj seviyesi ,1.53 geçilmesi halinde hızlı ivme kazanarak ,2.00 ve üstüne kendini atacaktır. Fibonacci düzeltme seviyeleri tamamlanmak üzere olfuğunu düşünmekteyim.
    Helal olsun kardeşim.

8. Bende teşekkür ediyorum.Insallah tesbitin doğru çıkar. Yoksa kabusa devam.

Sayfa 243/344 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •