Sayfa 318/344 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,537 - 2,544 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Böyle kitlemeye can kurban
    hele bir 1,20 üstü haftalık kapatsın tadından yenmez
    sayın sontrader sindire sindire topluyor bu spegin huyu bu bak geçmişine gıdım gıdım
    Patrondan mal satışı olmasıda ilginç bakalım ne dertleri anlaşılır izliyoruz tahtayı

2. Eğer şu tekniğin hakkını vereceksen yarın şu tahtayı uçurman lazım patron..Bankalar harici çoğu kağıt sürünüyor tamam ama bu kağıdı yine aşağı basarsan yazık edersin ..1.23 üstü 1.40-1.50 direncine kadar gitmen lazım ..yatırım tavsiyesi değildir

3. Şunuda belirteyim kağıt çok sıkışmış tı 1.17 civarında hacimde yerlerde idi ..Prizma gitti diye bu kağıda alım gelmedi yani ..Herkes kendi yolunu çiziyor..prizmanın gitmesi bunun için tabiki olumlu..Meb ihalesi falan mı var acaba diye düşünüyorum bilgisi olan varmı? ..Herkese bol kazançlar

4.  Alıntı Originally Posted by Ayarsız Tosbağa Yazıyı Oku
    Böyle kitlemeye can kurban
    hele bir 1,20 üstü haftalık kapatsın tadından yenmez
    sayın sontrader sindire sindire topluyor bu spegin huyu bu bak geçmişine gıdım gıdım
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

5. 1.29 ustune atıp kalırsa 1.40 lara uzanabilir ytd

6. 1.23 e kadar geri geldi verdi küsküyü ..1.25 e 180 bin lot satış yazdı ..Ulan samat alt tarafı gideceğin yer 1.4-1.5 amma entrika çevirdin ..İşin ilginci son 1 ayda 1 milyon lota takın citi alımı gözüküyor ..

7.  Alıntı Originally Posted by Burak17 Yazıyı Oku
    1.29 ustune atıp kalırsa 1.40 lara uzanabilir ytd
    Selam,
    Yüksek ihtimalle 1.40 lara 4/5 yıllık direncine gidecek. Önemli olan 1.40 üstünde haftalık kapanış yapması işte o zaman yatay trend bitip yükseliş kanalından bahsedebiliriz. 6. Hissim diyorki bu sefer tamam...

Selam Dua ve Muhabbet ile

Güzel bir hafta sonu olsun inşallah

CASPER_VIA_M1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    " PARANIZ SAĞLIGINIZI BOZMASIN "
    Burada yer alan bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değil, kişisel görüş niteliğindedir. Bu nedenle oluşabilecek yanlışlık veya zararlardan hiç kimse sorumlu tutulamaz...

Alıntı Originally Posted by sontrader Yazıyı Oku
    1.23 e kadar geri geldi verdi küsküyü ..1.25 e 180 bin lot satış yazdı ..Ulan samat alt tarafı gideceğin yer 1.4-1.5 amma entrika çevirdin ..İşin ilginci son 1 ayda 1 milyon lota takın citi alımı gözüküyor ..
    1.30 a sabah vermeye kıyamadım. 1.21 e gelince çok uzuldum ama yinede 15 20 bin yine aldım. Özellikle emine borsacı boztuna arkadaşım takipçilerine sat önerdiği için satışlar gelmisti. Bu iletiyi geç duydum. duyunca kağıt rahatladı diyip aldım. Şu an tadından yenmez. Diye düşünüyorum. Ayrıca bu kagit yani samat konya ditaş sanko vs ile ilgili bayağı kalabalık bir ekibe jac haftadır yatırım seminerleri verildi. Algyo 'yu da unutmayayım.

Sayfa 318/344 İlkİlk ... 218268308316317318319320328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •