Sayfa 58/344 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 457 - 464 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. cumhurbaşkanlığına şikayet ettim ALLAH rızası için hemde kendiniz için vurdum duymaz olmayın şikayet edin
    mesele sadece para meselesi değil bu şahısların nasıl birileri olduğunu devletin bilip bunlara ihale vermemesi ve yaptıkları 3 kağıtçılığı acı şekilde çıkması

2.  Alıntı Originally Posted by grand2023 Yazıyı Oku
    Rüya gibi fiyatlar..

VSP355g cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    isteyene istedigi kadar veriyorlar...

3. http://www.hurriyet.com.tr/unlu-is-a...arari-40551215
    GEÇEN yılın sonunda el değiştiren Borajet’in satışı ile ilgili taraflar arasında kriz yaşandığı anlaşıldı. Şirketi alan taraf, bilançoda oynama yapıldığı gerekçesi ile dolandırıldıkları iddiasında. Şirketin mali işler başkanı da savcılık ifadesinde "Yönetim kararı ile bilançoda makyaj yaptık" dedi. Şirketin eski sahibi Yalçın Ayaslı ve yöneticileri hakkında savcılığa başvuruldu. Sulh Ceza hakimliği Ayaslı hakkında, yakalama kararı çıkardı. Savcılık başvurusunda, Ayaslı’nın mal varlığı için de tedbir istendi. Ayaslı ise hakkındaki suçlamaları kabul etmedi. Ayaslı "43 yıldır ABD'deyim ifademin nasıl alınacağı belli" dedi.

MAKYAJIN KRALINI BUNLAR YAPIYO DARISI BUNLARIN BAŞINA

4. birleşip avukat tutup bunlara dava açsak kimler katılır

Her türlü şikayet ve dava açmak işe yaramayacaktır.Adamlar kurnazlık yaparak mevcut sistemi kendi lehine kulanıyor.Durum bundan ibaret...Doğrusu bu tür hisseleri almamaktır...Garip olan da şu, bile bile az miktar ben de almıştım ve şu anda zarardayım..

6.  Alıntı Originally Posted by tuncay59 Yazıyı Oku
    Her türlü şikayet ve dava açmak işe yaramayacaktır.Adamlar kurnazlık yaparak mevcut sistemi kendi lehine kulanıyor.Durum bundan ibaret...Doğrusu bu tür hisseleri almamaktır...Garip olan da şu, bile bile az miktar ben de almıştım ve şu anda zarardayım..
    dava açmak neden yaramasın defterlerinde elbet açıkları bulunur
    doğru sistemi kendi lehinde kullanıyolar
    ama birisi dur dicektir bunlara ya devlet yada adaletin olmadığı yerde adaleti kendi uygulamaya çalışan birisi

7. fetöden operayon yiyen şirketler bile gitti bu an.... sii......... o........... ço....... hala aynı yerde

8. ne uğraşıyon ********in evladı vur tabana rahatla

Sayfa 58/344 İlkİlk ... 848565758596068108158 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •