Sayfa 341/344 İlkİlk ... 241291331339340341342343 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 2,721 - 2,728 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

Alıntı Originally Posted by msert Yazıyı Oku
    var mı bir yorumu olan? Sermaye artırımı ile ilgili olabilir mi?
    1 olursa alırım
    önemli olan kazançtır. ister satarken ister alırken.

2.  Alıntı Originally Posted by msert Yazıyı Oku
    var mı bir yorumu olan? Sermaye artırımı ile ilgili olabilir mi?
    1.1 m lot el degistirdi. Yarin bir gun tekrar yukari harekete baslarsa sasirmamak lazim. Sermaye artirimindan daha ses cikmadi.

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    1.1 m lot el degistirdi. Yarin bir gun tekrar yukari harekete baslarsa sasirmamak lazim. Sermaye artirimindan daha ses cikmadi.
    malum bizim borsada erken haber alıcılar var. sermaye artırımı ile ilgili bir gelişme olmuş olabilir. 1.1m lotun el değiştirmesi kötü bişey olmasa gerek. sonuçta bu 1.1m lotu çöpe atmak için almıyorlardır öyle değil mi....

4.  Alıntı Originally Posted by msert Yazıyı Oku
    malum bizim borsada erken haber alıcılar var. sermaye artırımı ile ilgili bir gelişme olmuş olabilir. 1.1m lotun el değiştirmesi kötü bişey olmasa gerek. sonuçta bu 1.1m lotu çöpe atmak için almıyorlardır öyle değil mi....
    Spek ler arasi el degistirme oldu anladigim kadariyla.

Hissede bugun toparlar gibi oldu aslinda. Bu hafta sonuna kadar yonunu belli eder.

Bende ciktim bu arada hisseden. Bfren de agirlik artirdim. Togg un tedarikcilerinin aciklanmasina az kaldi. Bfren fren tarafi icin Egeen nin bir adim onunde. Tedarik anlasmasi gerceklesirse eger muhtemelen akabinde sermaye artisina gidebilir. Tabi ayni durum Egeen icinde olabilir ama Bfren daha olasi duruyor suan. Egeende de pozisyonum var aslinda ama Bfren de agirligi daha cok artirdim. Artik bundan sonrasi nasip.

5. Borsa çevrelerinde Volkan Yazgan ismi konuşulmaya başlandıktan sonra Saray Matbaacılık (#SAMAT) hisselerinde sert düşüş başladı. Volkan Yazgan’ın Oğuz Binicioğlu ile birlikte hareket ettiği ve çok sayıda isme yüksek fiyata hisse pazarladıktan sonra kayıplara karıştığı ileri sürülüyor. Yazgan’ın geçmişte yaptığı benzer operasyonlarla binlerce yatırımcıyı mağdur ettiği biliniyor.

6. Yorum burada. Isin icerigi belli oldu. Iyiki kol kesip cikmisim. Tahmindeki gibi spekler arasi kim vurduya gitmis hisse.

https://www.borsagundem.com/haber/sa...urgunu/1547705

Sayfa 341/344 İlkİlk ... 241291331339340341342343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •