Sayfa 230/344 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. kağıdı karartmayın beyler. yok bedelli artırım yok dolar yok düşecek bilmem ne.sürekli bu kağıdın beklentili olduğunu hatırlatmak zorunda bırakmayın beni. 2, çeyrek muhtemelen ciddi kar açıklar. (diyanet ihalesi,seçim bereketi,belkide oy pusulası ihalesini alacak bilinmez).açıklanan zararla birlikte negatifliğe dönen ky sayesinde(-ki işin doğası bu) bilançoyu fiyatlıyor. vede beklentiler önceden satın alınır derler 6 aylığı önceden satın almak isteyecek bakalım ne zaman başlayacak buna. daha kurunun satışları olacak,11inde açığa satış yasagı kalkacak. bi durun...madem düşecek satın alttan alın ortalamayı düşürün alla alla.blöf yapmayın lütfen.yıllardır sövdüm olduğum yerde patronunada speğinede gelmişinede geçmişinede. çözdüm ben bunları bunlar al sattan anlıyor bunlar. tiger biliyor burdada yazdım 45bin lot sabit tutuyorum. onu hiç satmaya niyetim yok çoook beklicem onla. birde 15-20bin lotla al sat yapıcam artık. ilk ikisinde başarılı oldum. şimdi 1,23 ten 5bin lot daha aldım satmak için. eğerki düşerse duruma göre 2-3-5 kademede bir alıma devam edicem. bu kadar basit. yıllardır trene bakar gibi baktım yanıldım. herkese bol kazanç.

2. Bedelli kötü birşey değil. Hem bedelli onayı için hisse fiyatını yukarı çekmek zorundalar. Finansal gideri olmadığını düşünürsek hisse fiyatının oluşacak karla ederi 7 TL civarında çıkar ( 2017 verilerine göre 10 f/k ya göre hesapladım )

Not: Samat da bedelli ile ilgili birşey yok sadece mesela dedik yani
    Asla yatırım tavsiyesi olamaz

3.  Alıntı Originally Posted by kazankazan Yazıyı Oku
    Bedelli kötü birşey değil. Hem bedelli onayı için hisse fiyatını yukarı çekmek zorundalar. Finansal gideri olmadığını düşünürsek hisse fiyatının oluşacak karla ederi 7 TL civarında çıkar ( 2017 verilerine göre 10 f/k ya göre hesapladım )

Not: Samat da bedelli ile ilgili birşey yok sadece mesela dedik yani
    bedelli olsada olmasada yukarı çekmek zorundalar.neyse.senin bahsettiğin gibi citi satışları yatırım üzerinden gerçekleştiyse toparlanma başlar umarım. 26nisanda 1,53 tü bu kağıt. böyle bir dönemde bu düşüş geçici bence.

4. 1,21 kırılırsa soluğu 1,12-1,08 de alabilir diye düşünüyorum... ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by Seyitmehmet006 Yazıyı Oku
    1,21 kırılırsa soluğu 1,12-1,08 de alabilir diye düşünüyorum... ytd..
    bu dediğini dikkate alıcam .tamam

6. Yükselişin devam edebilmesi için 1,32 üzerinde kalıcı olması gerekir... ytd

7. Bugün ya 10 günlük rüya bitecek yada yoluna devam edecek.... grafik onu diyor... ytd

8. Çok fena indi, bu düşüş nerde durur acaba

Sayfa 230/344 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •