Sayfa 60/344 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 473 - 480 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Ramazan Baltaş Yazıyı Oku
    1,19 ile aranızdayım. okul sezonu yaklaştığı için yükseliş başlamış arkadaşlar yorumlar öyle diyor. yarın tavan deniyor inşallah olur
    ?? Okul sezonumu açılıyor ; 3 yıldır okullar kapalı olsa gerek

2.  Alıntı Originally Posted by akar46 Yazıyı Oku
    Uyanıklar sizi, senelerdir bilirim diyorsun ama gokhan8313 bu eleman yeni üye görünüyor? Ben sizi çözdüm, millete mal sattırmaya çalışıyorsunuz. hisse kötüleyerek millet zararına satsın sonra siz toplayıp 2 lerden satacaksınız. kusura bakmayın yemezler. 2 liradan aşağı satmam. hem zaten hisse dibin dibinde daha nereye düşebilirki? Bizi akıl yoksunu mu sandınız bir tek akıllı sizmisiniz bu piyasada. atakann ve gokhan8313 bu ikisi speğin adamı olabilir. ölü fiyattan mal almaya çalışıyorlar. dikkat.
    lan yürü git sinirimi bozma benim
    ben gökhanı mynetten yorumlarından biliyorum senelerdir takip ederim

3. akar46 kafandan senaryo yazıp adamın canını sıkma.zaten canım burnumda.

4. akar46 idda ettiğin gibi ise allah benim 10000000000000000000 kere belamı versin eğer idda ettiğin gibi değilse senin belanı versin diyelimmi varmısın

5. çatlasanızda patlasanızda hisselerimi satmam. dediğim gibi madem bu hissenin speği sizsiniz çıkarın 2 tl ye hemen satalım. yoksa boş yani, kötülemekle kimse hissesini satmaz. hisse almak demek şirkete ortak olmak demektir. bende bu şirketin artık ortağıyım 3 bin lot aldım bugün. yorumları açın okuyun ağustos ayı yükseliş zamanı diyorlar. bi tek akıllı sizmisiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by akar46 Yazıyı Oku
    çatlasanızda patlasanızda hisselerimi satmam. dediğim gibi madem bu hissenin speği sizsiniz çıkarın 2 tl ye hemen satalım. yoksa boş yani, kötülemekle kimse hissesini satmaz. hisse almak demek şirkete ortak olmak demektir. bende bu şirketin artık ortağıyım 3 bin lot aldım bugün. yorumları açın okuyun ağustos ayı yükseliş zamanı diyorlar. bi tek akıllı sizmisiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by atakann Yazıyı Oku
    akar46 idda ettiğin gibi ise allah benim 10000000000000000000 kere belamı versin eğer idda ettiğin gibi değilse senin belanı versin diyelimmi varmısın
    hala geçerli
    gel amin diyelimmi
    neyse eğer idda ettiğin doğruysa benim belamı versin eğer iddan doğru değilse sana bişi olmasın evlat

8. inşaALLAH cumhurbaşkanlığına ilettiğim şikayeti işleme koyarlar

Sayfa 60/344 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •