Sayfa 142/344 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon
Arama sonucu : 2746 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: SAMAT - Saray Matbaacılık

1. samat şirketi iş bankasıyla ve halk bankasıyla çalışıyor sn. kazan. burdan bir fikir çıkabilir. y.t.d.

2. Şimdi iş bankası ky demek çok mantıksız.10 yıl önce olsa tamam ama şimdi herkes heryerde

3. Utkual falan tanımam.ama ben satmadan samatın gitmesi imkansız.onu bi yere not et kardeşim.sattığım gün n buraya yazarım

4. Hunter bana da bi haber et satarken

5.  Alıntı Originally Posted by ÇELEBİOĞLU Yazıyı Oku
    Hunter bana da bi haber et satarken
    Ederim çelebioğlu.tgsas ı çarşamba sattım bi grafiğine bakıverin.
    Samatı yaza kadar satmayı düşünmüyorum.1.25 ten alırsa patron belki ordan devrederim

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    1.05 i beklesin alacak olanlar aceleci olmasın zaten bize giren girdi.size girmesin
    Yakın zamanda yayla, adese,ittfh den sonra şimdi de buradayım. Büyük oyunlar dönen sistem içinde bir iki kademenin önemi olmadığını siz de biliyorsunuz hunted-spek. Tgsas ye erken binip çok erken indiniz. Burada durun bari. Ben herikisinde de sağlam duruyorum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by croesos Yazıyı Oku
    Yakın zamanda yayla, adese,ittfh den sonra şimdi de buradayım. Büyük oyunlar dönen sistem içinde bir iki kademenin önemi olmadığını siz de biliyorsunuz hunted-spek. Tgsas ye erken binip çok erken indiniz. Burada durun bari. Ben herikisinde de sağlam duruyorum.

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    1-2 kademe mesele değil, mesele zaman ve dolayısıyla psikoloji. Burada yeni giren arkadaşlar için büyük resimde dediğiniz geçerli ancak, artık zamana bağlı psikolojik olarak herkesi bıktırıyor. Sabır versin Rabb'im... YTD

8. Samatt aldıkça düşüyor aldıkça düşüyor.bir gün bu da artar bakalım.bekleyelim

Sayfa 142/344 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •