Sayfa 3/1012 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8089 madde; 17 - 24 arası.

Konu: VİOP 24 (Sadece VİOP)

Imf bogun egdi ve türkiye ye dusuk faizli kredi vermeyi kabul etti.
    Bu faiz lobisine atilmis buyuk bir tokattir
    Trump = Herif

Abiler ablalar kurumsal dış borcun kapalı kapıları olmaz. Imf ten zaten gizlice borç falan alamazsın. Sıkıştım panpa at bir yüzlük değil la bu. Gidin bakalım bir bankaya bana gizlice kredi verin aga sizin bilançoda olmasın evrağa da gerek yok deyin ne diyecekler.

Türkiye’nin büyük bankaları Akbank ve İşbank ABD yaptırımları ile TL’nin hızlı değer kaybettiği bir dönemde dolar ve euro cinsi refinansman arayışında Sebebi ne olabilir ?

https://www.businessht.com.tr/piyasa...ara-arayisinda

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    Türkiye’nin büyük bankaları Akbank ve İşbank ABD yaptırımları ile TL’nin hızlı değer kaybettiği bir dönemde dolar ve euro cinsi refinansman arayışında Sebebi ne olabilir ?

https://www.businessht.com.tr/piyasa...ara-arayisinda
    Doldur boşalt abi.Boşalmış dolduracaklar.

piyasada işlemimim olmayıp uzaktan izlediğim kadarıyla çok değişen bir şey yok !

6. eylül ayında yağmur gibi zamlar geliyor

offfffffffff

bittik

Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Bak ne güzel grafik atanlar çoğaldı. Heh şöyle yahu. Eline koluna sağlık grafik atanların. Ekranı olup üşenip atmayanın, hele hele grafiğini saklayanın tavukları ölsün.
    kardeşim musade varsa yeni açılan topiği SOSYAL medyada alıntıladığım ÖNEMLİ Grafiklerle süsleyeyim ?

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Abiler ablalar kurumsal dış borcun kapalı kapıları olmaz. Imf ten zaten gizlice borç falan alamazsın. Sıkıştım panpa at bir yüzlük değil la bu. Gidin bakalım bir bankaya bana gizlice kredi verin aga sizin bilançoda olmasın evrağa da gerek yok deyin ne diyecekler.
    Back to back kredilerle kılıfına uydurulur..

Sayfa 3/1012 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •