Sayfa 122/316 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 969 - 976 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Bugün 30 haziran 2017 deki sirket verilerine dayanan yayınlanan bilanço ve raparu okudum inceledim. Bu arada trikler diye garantiler kisminda bankaya sunulan sanırım 2 milyar TL. Konsolide bilançoda varlıklar ozsermaye kısmında 1milyar 200 milyon TL ye ve ayrıca gene özkaynaklar toplamında 1 milyr600 milyon TL rakamlarına rastladım net varlıklarda bile 400 milyon üzeri defter değeri olarak kendileri yazmışlar. Bu seneki bu senenin ikinci yarisinin sasa si bizim hissemiz. Ben bir garip ky yım kendim yazar kendim okurum. Söylediklerimi sakın ciddiye alipta yatırım yapmayın ha. Belki yanlış görmüş olabilirim

2. burada kalan arkadaşlara merhaba diyelim..
    Reysaş Demiryolu Taşımacılığı A.Ş.'nin Olağanüstü Genel Kurulu'nun tescili 25/09/2017 tarihinde yapıldı.Şimdi sıra Olağanüstü gn.krl.toplanti tarihi ve gündem..
    Sabırla bekleyelim

3. Yabancı ortaklık vs çıkabilirmi gündeme.Daha önce yabancı ortak haberi ile 5 tl yapmışlardı ama fıs çıktı.Bu arada yeni girecekler etkilenmesin sesli düşünüyorum.Zira tombul parmağın acıması yoktur.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Yabancı ortaklık vs çıkabilirmi gündeme.Daha önce yabancı ortak haberi ile 5 tl yapmışlardı ama fıs çıktı.Bu arada yeni girecekler etkilenmesin sesli düşünüyorum.Zira tombul parmağın acıması yoktur.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Reysaş demiryolları taşımacılığı ile ilgili ciddi yatırımları var.Ancak bu konu 2 sene öncesinde üstü kapatılarak daha aktif olarak devam etti.Türkiye;nin demiryolları taşımacılığına en fazla yatırım yapan şirketidir Reysaş.Vagon alımları, kendi istasyonları ve en son tehlikeli madde taşımacılığı ve intermodal sistem ile yapılmaktadır.( Ürünlerin treylerden çıkarılmasına gerek olmadan doğrudan bir taşıma modelinden diğerine aktarımıdır )
    Gelecekte demiryolları taşımacılığı çok daha önemli olacak.Zaten bu konuda ciddi alt yapı çalışmaları devam etmekte olup kısa süre sonra bitecektir.
    Buradan en fazla pay alacak olan şirket Reysaş olacaktır.Sırası geldi diyebiliriz.
    Yabancı yatırımcı ile ortaklık neden olmasın..Reysaş demiryollarının içine girin biraz okuyun orada gayet net bir şey var.. bekliyorum..

5. Bu arada @flemenco72 bu konuları araştıran ve son derece doğru bilgileri paylaşan değerli bir yatırımcı arkadaşımızdır.Geçmiş konulara bakın, gündemde hep reysaş demiryolları taşımacılığının olduğunu göreceksiniz.Olağanüstü gn.Kurulu çok önemsiyorum. takip etmeye devam.

6. Rygyo hissenin rysas a yaklaştırıyor.gecenki hatayı yapmamak için. Ozaman bana 70 kağıt vermişti. Şimdi ikisinin aynı seviyelerde olduğu yerde beraber hareket edecektir belli.

7. Spek kanka. Kaptırma lotlari zaten çok yokelinde çek 2.50 ye kimse alamaz merak etme şirketin değeri 6 TL bin çok çok üstünde bunu herkes biliyor. Aynı Karel gibi sasa gibi yıllarca uyuyan güzelsin uyandın silkindin ama artık koşma vakti. Bak ne yapsan boş. Kaptırma güzelim lotlari

8. Hsiejsnhsusisj

Sayfa 122/316 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •