Sayfa 14/316 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 105 - 112 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

***RYSAS*** REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş.( Kayıtlı Sermaye Tavanı İşlemlerine İlişkin Bildirim )

Özet Bilgi Kayıtlı Sermaye Tavanı Geçerlilik Tarihi Güncellenmesi SPK Başvurusu Hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ? Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ? Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ? Hayır

Yönetim Kurulu Karar Tarihi 06.03.2017 İlgili İşlem KST Geçerlilik Tarihi Güncellemesi Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL) 1.000.000.000 Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni) 31.12.2021 Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No 6 SPK Başvuru Tarihi 08.03.2017

Ek Açıklamalar
    Şirketimiz Esas Sözleşmesi'nin "Sermaye ve Payların Nevi" başlıklı 6.maddesinin ekteki şekilde tadili için T.C.Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'na 08/03/2017 tarihinde başvuru yapılmıştır.
    Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunulur.

Eklenen Dökümanlar
    EK: 1 REYSAS Esas Sozlesme Tadiller.pdf

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/591794
    YASAL UYARI : Burada yer alan yatırım bilgisi ve yorumlar Kişiseldir. Yatırım Tavsiyesi Değildir...

2. bugün kuyruğu dik artık...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

3.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    0,88 bensiz kırılmamalı
    ben de aranıza katıldım dostlar
    eskiler beni tanır , uğurlu gelirim bu hisseye...
    Usdat ne dersin yeterince dinlendi mi. Düşüncelerinizi ala bilirmiyiz

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Ben bu hafta hep patlamayı bekledim ama hiç yüz vermedi rysaşımız,ama olumsuz havalarda,hatta rygyo 0.95 ten 0.76 lara düştüğü halde 0.90 altına da vermedi,bir bildiği vardır palanın,düşmeyen hisse çıkar...

LG-H850 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Bu sefer sağlam duruyor gibi ama daha önce hep hüzün olmuştu.Sanki farklı olacak gibi bir his var içimde.7 yıldır ilk defa ümitlendim.Ama sadece hissiyat aman kimse etkilenmesin bişey bilsek sürünmezdik bu kadar.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Bunlara hiç belli olmaz üstad , 2 yıldır bende bekliyorum 92 ortalamayla, 80 altına sarkarsa Eğer bu kez satıp geçerim zararina, Bunun yüzünden ne kağıtlar kaçtı Lanet olsun

7. Bugün bilanço günü, bakalım neler olacak..

8. benim tanıdığım rysaş böyle günlerde coşkulu olur...

Sayfa 14/316 İlkİlk ... 412131415162464114 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •