Sayfa 185/316 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Hedef 1 mlyn m2 değilmiydi

[device_name] cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Güzel grafik, bir kaç vakte debelenirse ii olur

3.  Alıntı Originally Posted by boötes Yazıyı Oku
    Reysaş yetkilisi Erkan Narmana gönderdiğim aşağıdaki mailime henüz cevap alamadım.
    Sn Durmuş DÖVEN’nin Bloomberg HT'de yayınlanan Piyasa Hattı Programında ünlü bir markanın ilk deposunu yapmak üzere anlaşıldığından bahsettiği Yalova Avrasya OSB içinde yapılacak ilk 170.000 metre kare depo inşaatının arsası Reysaş Taşımacılık ve Lojistik Tic. A.Ş. nemi aittir. Zira söz konusu arsa Reysaş Gyo’nun portföyünde bulunmuyor. İnşaata ne zaman başlayacaksınız.
    Bu konuda bilgisi olan arkadaş varmı. Zira depo büyüklüğü metre kare olarak bana çok iddialı geldi.
    Bu günkü düşüşe Reysaş Gyo nun ayak uyduramamasının nedenlerinden birisi bu olabilir diye düşünüyorum. Reysaş GYO nun 1.32 kapattığı yerde bizim 1.04 kapatarak düşüşe fazlası ile ayak uydurmamız ise akıllara zarar.

https://www.youtube.com/watch?v=SzEI136e2vk

YTD
    Şişecam ile Kırklareli'nde yapılacak depo için de yüklü bir sözleşme imzalanmıştı. Burda bahsedilenden daha büyüktü. GYO portföyünde ne öyle bir depo var ne de arsa. O arsa da RYSAS'ın olabilir. RYSAS özvarlıklarının gizlenmesi patronun planının en önemli yapıtaşını oluşturuyor. Herhangi bir şekilde ifşa edileceğini pek sanmıyorum.

4. Döviz yükselirken esas borçlu olan ve riski taşıyan GYO hisseleri sağlam dururken, borçsuz RYSAS'ın daha fazla değer kaybetmesi ne kadar güzel bir ironi değil mi. Döviz yükselecekmiş ve RYSAS zarar edecekmiş. Yerseniz diyor patron ve sistematik baskıya devam ediyor.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Döviz yükselirken esas borçlu olan ve riski taşıyan GYO hisseleri sağlam dururken, borçsuz RYSAS'ın daha fazla değer kaybetmesi ne kadar güzel bir ironi değil mi. Döviz yükselecekmiş ve RYSAS zarar edecekmiş. Yerseniz diyor patron ve sistematik baskıya devam ediyor.
    1.13 ile 1000 tane sembolik giriş yaptım, vazgeçemiyorum bu veletten

Sayfa 185/316 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •