Sayfa 192/316 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. günlük grafiklerde obo var. hedef kabak gibi duruyor. "0,57" ve hızla o noktaya doğru yol alıyor...

2.  Alıntı Originally Posted by umitbaylan Yazıyı Oku
    günlük grafiklerde obo var. hedef kabak gibi duruyor. "0,57" ve hızla o noktaya doğru yol alıyor...
    Grafiğinizi atarmısınız? Ben obo göremedim

3.  Alıntı Originally Posted by umitbaylan Yazıyı Oku
    günlük grafiklerde obo var. hedef kabak gibi duruyor. "0,57" ve hızla o noktaya doğru yol alıyor...
    AMK OBO su 1.60 da olmamış ta 0.88 krş. düşünce mi olmuş OBO zirvede TOBO diplerde olur benim bildiğim Ben bir şey daha biliyorum ne zaman ki bir kağıdı böyle kötüleyen ler türemişSe o kağıdın dönme vakti gelmiştir Allah'a emanet olun

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Eninde sonunda yerini bulur

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kriz dönemlerinde malın değeri azalır,borcun miktarı çoğalır!Limitsiz yatırım yapacağız!.. fena çuvalladı.Borçluluk ve özellikle döviz bazında borçluluk,dövizin bu hızla artması durumunda şirketi çok ciddi hırpalar.Borsanın belki de en potansiyelli hissesi, çöp hisse adayı olabilir.Yazık...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Rysas gyo kriz de bile iş yapıyor . unutmayın

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by ellocu Yazıyı Oku
    Kriz dönemlerinde malın değeri azalır,borcun miktarı çoğalır!Limitsiz yatırım yapacağız!.. fena çuvalladı.Borçluluk ve özellikle döviz bazında borçluluk,dövizin bu hızla artması durumunda şirketi çok ciddi hırpalar.Borsanın belki de en potansiyelli hissesi, çöp hisse adayı olabilir.Yazık...
    Arkadaş döviz cinsinden ne kadar borcu var ve bu borçlar grubun hangi firmasına ait söyleyebilir misin? Ayrıca gelirinin ne kadarı döviz bir de onu söyleyiver!! Yarım yamalak bilgilerle ky ye eziyet etmeyin.. yazıktır günahtır..

Yahu yapmayın artık, toplayacaksanız toplayıp bitirin!! Daha ne kadar düşüreceğinizi sanıyorsunuz..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

8.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Arkadaş döviz cinsinden ne kadar borcu var ve bu borçlar grubun hangi firmasına ait söyleyebilir misin? Ayrıca gelirinin ne kadarı döviz bir de onu söyleyiver!! Yarım yamalak bilgilerle ky ye eziyet etmeyin.. yazıktır günahtır..

Yahu yapmayın artık, toplayacaksanız toplayıp bitirin!! Daha ne kadar düşüreceğinizi sanıyorsunuz..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    Sayın borubükücü sakin olunuz...Durmuş Döven in rysas hisse oranı %18,rygyo hisse oranı dolaylı olarak %11 ve yine Egemen Döven in rygyo hisse oranı %6 yani aile toplamı %17...Durmuş bey ve çocuklarına ait halka açık olmayan yaklaşık 20 adet şirket var.Bu şirketlerde de limitsiz yatırım hedefi var mıdır?Rygyo ve demiryolları yatırımları dolayısı ile daha ne kadar rysas yalnızca yatırıma ve büyümeye odaklanacaktır?Yatırımların meyveleri ne zaman yatırımcılar ile paylaşılacaktır?Meyve zamanı gelene kadar ağaç kurursa ne olacak?Hükümet dahi döviz bazında borçlanmaya karşı önlemler getirirken,risk getiri dengesinin dikkatle takibi gerekmez mi?Rysas grubunun döviz bazlı borçlarına ve gelirlerine KAP tan ulaşabilirsiniz ve mevcut kurlarla güncelleme yapabilirsiniz.Bakınız,alıntıladığınız yazımda rysas ın belki de en potansiyelli hisse olduğunu yazmışım.Gerekli aksiyon alınırsa-ki şu ana kadar alınmadı-yukarıdaki olumlu görüşüm realiteye dönüşecektir. Size bol şans dilerim...

Sayfa 192/316 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •