Sayfa 193/316 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. ***RYSAS*** REYSAŞ TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    25/04/2018
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin bağlı ortaklıklarından sermayesine %100 oranında sahip olduğumuz Reysaş Demiryolu Taşımacılığı A.Ş. ile sermayesine %100 oranında sahip olduğumuz Reysaş Demiryolu Yatırımları A.Ş.'nin yapılan 2017 yılına ait Olağan Genel Kurul Toplantıları sonucunda kolay birleşme yöntemi ile Reysaş Demiryolu Taşımacılığı A.Ş. bünyesinde birleşmeleri onaylanmış olup, 17/05/2018 tarih ve 9580 sayılı*Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nde tescil edilmiştir.
    Kamuoyunun ve yatırımcılarımızın bilgilerine sunarız.

Düğün değil bayram değil, durup dururken bunları neden birleştiriyor olabilir? Fikri olan var mı??

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Reysaş normal bir şirket olsa, Reysaş Demiryolu Taşımacılığı A.Ş ya satılacak ya yabancı bir ortakla evlilik yapacak yada demiryolu serbestleşme yasası ve Demir İpek Yolu Projesi vasıtası ile demiryolu taşımacılığında önemli bir oyuncu olmaya hazırlanıyor diye insanın aklına çeşitli fikirler gelebilir. Ancak işin içinde Durmuş Efendi olunca insanın aklına gelen fikirler çöp oluyor.
    Gerçi Durmuş Efendiye göre demiryolu taşımacılığında Türkiyenin en büyüklerinden ve uluslar arası bir oyuncuyuz ama bilançoda her nedense kaç tırı, kaç vagonu, kaç tren konteynırı, kaç istasyonu var göremiyoruz öğrenmek için SPK ya soruyoruz. Oda Şirket'in finansal tablolarına ilişkin bilgileri Şirketten talep edebileceğimizi hatırlatıyor.
    Sonuç işin içinde yere yakın Durmuş Efendi varsa her şey ola bilir kendinize dikkat edin.
    YTD.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Her yere yht rayları döşeniyor.. Umarım yolcu taşımacılığında ve yük taşımacılığında iyi bir oyuncu olur

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Bu günlerde Reysaş Gyo’nun Tuzlada Borusan Lojistik'e yaptığı depo teslim haberi gelir diye düşünüyorum hatta alttaki kap linkini okuduğunuzda geç bile kaldı diyeceksiniz. Bu depodan 10 yılda elde edilecek gelir KDV Dahil 75 milyon dolar. 75 MİLYON USD X % 61.94=46.455.000 USD Reysaşın an itibarı ile Borsa değeri 24.067.891 USD eserinle öğün Durmuş Efendi.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/626544
    Bunun dışında 01.01.2018 / 31.03.2018 tarihleri arasındaki 3 aylık faaliyet raporunda
    Kocaeli Çayırova 12 Akse 2085 Ada 4 Parsel; devam eden depo inşaatının %85,Adana Sarıçam 621 Ada 2 Parsel; devam eden depo inşaatının %85 bitmişlik oranında olduğu belirtilmektedir.
    Bu depolardan birisinin de Carrefour SA ya Dolar üzerinden yüksek bir bedelle tıpkı Borusan Lojistik'e kiralandığı gibi kiralandı diye hatırlıyorum ancak Kap açıklamasını bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa beni aydınlatırsa sevinirim.
    Yere yakın Durmuş Efendi fazla beklettin gene ne şeytanlık düşünüyorsun şu aziz mübarek günde bekleyip göreceğiz.
    YTD

5.  Alıntı Originally Posted by boötes Yazıyı Oku
    Bu günlerde ReysaÅŸ Gyo’nun Tuzlada Borusan Lojistik'e yaptığı depo teslim haberi gelir diye düşünüyorum hatta alttaki kap linkini okuduÄŸunuzda geç bile kaldı diyeceksiniz. Bu depodan 10 yılda elde edilecek gelir KDV Dahil 75 milyon dolar. 75 MÄ°LYON USD X % 61.94=46.455.000 USD Reysaşın an itibarı ile Borsa deÄŸeri 24.067.891 USD eserinle öğün DurmuÅŸ Efendi.
    https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/626544
    Bunun dışında 01.01.2018 / 31.03.2018 tarihleri arasındaki 3 aylık faaliyet raporunda
    Kocaeli Çayırova 12 Akse 2085 Ada 4 Parsel; devam eden depo inşaatının %85,Adana Sarıçam 621 Ada 2 Parsel; devam eden depo inşaatının %85 bitmişlik oranında olduğu belirtilmektedir.
    Bu depolardan birisinin de Carrefour SA ya Dolar üzerinden yüksek bir bedelle tıpkı Borusan Lojistik'e kiralandığı gibi kiralandı diye hatırlıyorum ancak Kap açıklamasını bulamadım. Bu konuda bilgisi olan arkadaş varsa beni aydınlatırsa sevinirim.
    Yere yakın Durmuş Efendi fazla beklettin gene ne şeytanlık düşünüyorsun şu aziz mübarek günde bekleyip göreceğiz.
    YTD
    Sayın boötes, yukarıda belirttiğin, bitmek üzere olan depoların kiracısı heralde henüz belli değil. CarrefourSa ya yapılan depo İstanbul Esenyurta 2642 ada 1 parsel, 41.865,06m2 nin 29.494m2 si; 7 yıllığına 24milyon $ a kiraladılar. Deponun iskanı 5.3.2018 de alındığı bilançonun 37 nolu dipnotunda yazıyo ancak astronot bey bu konuda kap ta bir açıklama yapmadı!!

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Demiryolu taşımacılığı kârlılığı arttıracaktır

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 193/316 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •