Sayfa 216/316 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Sirketin acilen yatirim fazla harcamalari kesip borcu azaltmasi lazim . Artik patron ne alir ne satar bedellimi yapar indir bindirmi yapar bilmem. Patronu taniyoruz hersey olabilir

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by Sailor1979 Yazıyı Oku
    Bilanco fiyatlaniyor. Rekor zarar gelicek. Ondan sonra Allah kerim
    Bilanço öncesi hareket edebilir

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Geçen yıl bilanço 6 Kasım'da gelmiş. Daha çok var. Şimdiden satmaya başladılarsa işimiz var demektir.

4.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    bu kağııtta satışta erken diye bir şey pek yok maalesef dönüp dolaşıp 0,70 lere doğru yakınsamakta.

Sattım ama evet yine bakacağım, hayırlısı

Klasik 0,7XX cok evvel 1 civarı iken de ifade etmeye çalışmıştım.

9 aylık rekor zarar gündemde, ağırlıklı iç piyasaya iş yapmakta. ARKAS bile ihracat ağırlıklı lojistikçi ve yapılandırma istedi.

Bunda aktifler çok hantal, hasılat zayıf , borç yükü çok fazla ve kısa olmakla birlikte maliyetli.

Kanımca borç yapılandırmalı ve likidite oluşturmalı ama bu yönde bir strateji emaresi şirkette yok. Böyle bir perspektifi olup olmadığına da emin değilim.

KAP geçmişini incelerseniz FİNANS ve benzer pozisyonlarda değişim frekansının Fenerbahçe'nin teknik direktör değiştirme frekansına yakın olduğunu görürsünüz.

5.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Klasik 0,7XX cok evvel 1 civarı iken de ifade etmeye çalışmıştım.

9 aylık rekor zarar gündemde, ağırlıklı iç piyasaya iş yapmakta. ARKAS bile ihracat ağırlıklı lojistikçi ve yapılandırma istedi.

Bunda aktifler çok hantal, hasılat zayıf , borç yükü çok fazla ve kısa olmakla birlikte maliyetli.

Kanımca borç yapılandırmalı ve likidite oluşturmalı ama bu yönde bir strateji emaresi şirkette yok. Böyle bir perspektifi olup olmadığına da emin değilim.

KAP geçmişini incelerseniz FİNANS ve benzer pozisyonlarda değişim frekansının Fenerbahçe'nin teknik direktör değiştirme frekansına yakın olduğunu görürsünüz.

Biraz aldık , hareketlendi sanki beni beklemiş

6. Contract Logistics pazarında Türkiye’de %8 büyüme bekleniyor , kriz sebebiyle ithalat tarafından destek almayacaktır belki ama depolama dağıtım işi ihracat ve transit yüklerinden fayda görebilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Bu socar anlaşması ile ilgili bilgisi olan varmı acaba.Ben araştırdım ama tam anlayamadım?

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Klasik vur kaçını yapmışlar yine. Ulen tutun hisseyi be

Sayfa 216/316 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •