Sayfa 229/316 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Akportfoy un 2.5 mio lot civari kalmis gozukuyor..0.65-0.7 bandinda fiyat konsolide oluyor..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

2. Tera dugmeye basti

3. Fonun satislari azaldikca alicilar palazlaniyor

4. Gomecem buraya 100 bin lot...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

5. Gedik,deniz ve a1 karşılıklı işlemlerle buralara getirdi kağıdı.10 milyondan fazla mal sattı ak portföy.Artık incelenmesi lazım neler döndüğü.Herkes mail atarsa spk belki dur der bu otuna.Ben sabah ilk iş mail atıcam.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yapılandırma Olmalı

Alıntı Originally Posted by orrca Yazıyı Oku
    Gedik,deniz ve a1 karşılıklı işlemlerle buralara getirdi kağıdı.10 milyondan fazla mal sattı ak portföy.Artık incelenmesi lazım neler döndüğü.Herkes mail atarsa spk belki dur der bu otuna.Ben sabah ilk iş mail atıcam.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşlar hala hissenin fiyatı yok şu oldu yok bu oldu konuşulmakta.

Oturdum baktım, vadeleriyle borçlarına para birimlerine ve fonladığı aktiflere ve döngüsel hasılatına ve nakit akışına.

Çok net, borcun dönmesi mümkün değil, yakında yatırımcıların başına gelebilecek iyi ihtimal, banka yapılandırmasının KAP' a düşmesidir. Vadelerinde bu hasılatı ve mevcut değeri üreten aktiflerin borcu döndürmesi/yakın pasif akışını kotarabilmesi mümkün gözükmemektedir.

Borcu çok fazla ve hizmet eden aktifleri hantal ve aynı birimden gelir üretmekten uzak.

Çok net, içeride kalanlar hariç, yatırım yapılmaz buna.

YTD, kişisel varsayım ve hesaplamalarıma ilişkin yorumlarımdır.

7. Banka kredilerini yapilandirmasina engel bir durum yok bence..bu noktada sirketler tesvik ediliyor..mevcut assetleriyle bunu yapabilir; patron fazla cakal sadece pek guven vermiyor..ytdegildir

8. Döviz borcu var. Ama varliklari degerli. Sadece rygyo dan bile kac milyon varligi var. Onlar girunmuyor. Varliği borcundan fazla baya. Yatirim tavsiyesi degildir

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 229/316 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •