Sayfa 276/316 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,201 - 2,208 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
     Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Elinde lot olmuş olsa emin ol gitmezdi, yıllarca bekliyorlar kanımca ne zaman ki tamamen statik duranlar hariç ellerine geçerse tamamen fiktif bir fiyat oluşturuyorlar. Çubuk çubuk gidişin sebebi var mı ?

YTD olmamakla beraber aynen 1 lira altı dahi beni şaşırtmaz ama o zaman satmış olurlar istedikleri adedi.

Yıllardır oynanagelen oyun.
    Evet elimde istediğim düzeyde lot yok ama bir şey var.. elimdeki lot adedi..hisse fiyatı düşerse can sıkacak miktarda değil ama çıkmaya devam ederse kar topu etkisi başlatacak güçte.. Ve de Lotum çok olsaydı zaten gitmezdi evet..gitse bile 1.60 da kesin satmıştım....

Ayrıca 2008 de 2.80 leri görmüş ve o tarihte dolar 1.16 tl bazında 13 liralara denk geliyor.. Kaldı ki yaptığı yatırımların hiçbiri sermayesi ile orantılı değil ve yansıtmıyor.. Garip olan teknik analizdeki usd fiyatı bi kenara yaptığı gyo depo , vagon ve diğer yatırımları değerlendirme içinde değil sanki.. Bence yeniden değerlendirme yapmalı defter değeri güncellenmeli diye düşünüyorum.. Evet borcu vardır , geliri de.. Ödeme sıkıntısı var mı bakılmalı.. 1000 düşün araştırma yap uygunsa dipten al.. Ve Buralar alım için riskli diye düşünüyorum.

Ben uzman değilim , orantı kurmaya çalıştım..

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Kağıda ben de bulaşmıştım 7-8 sene önce 1 liradan felan çıktığım oldu sonra alıp sattığım dönemler oldu ama ilk aldığım andan bu yana primlerimi doldurup emekli bile oldum kağıt daha ilk çıktığı seviyeye gelemedi. 1 liradan satıp bankaya konan para zaten 2 liralara geldi , ama bekleyip 0,70 den 0,80 den 2 hareketini yakalayan varsa bravo doğrusu
    bu sene 0.67 den alıp yüklü; bekleyen de var.. 10 senedir izlerim ... hedefim 6-7 ler..gelmezse Tırlardan lastik alırım; depolara halı serer otururum

assetmanager isimli arkadaş geçmiş her yazısında bu hissenin teknik iflas yaşadığını ve bu hisseyi sattırmak için her türlü yazıyı burada bize karşı yazdı ama hisse uçtu ve inş dahada yolun başındayız birde gelmiş utanmadan burada yazı yazıyor. Kimsenin aklıyla oynamıycaktın fikirlerini kendine saklıycaktın bir çok insan senin yüzünden zararına reysaşı sattı bu ahların vebali sana yeter. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

Hissemizde hacim artmaya başladı yakın bir zamanda kar satışları gelebilir. Saygılarımla.
    Dört çeşit insan vardır: Bilmeyen ve bilmediğini bilmeyen: O bir aptaldır uzak dur. Bilmeyen ve bilmediğini bilen: O basit bir insandır. Öğret. Bilen ve bildiğini bilmeyen: O uykudadır. Uyandır. Bilen ve bildiğini bilen: O akil insandır. Takip et.

5. 2.36 dan geldim uzun süre burdayım inşallah

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

6. 100 milyon dolar piyasa degerine gelince 4,6 tl degerine geliyor ilk direnc bu sabırlı olmak lazım

7.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    assetmanager isimli arkadaş geçmiş her yazısında bu hissenin teknik iflas yaşadığını ve bu hisseyi sattırmak için her türlü yazıyı burada bize karşı yazdı ama hisse uçtu ve inş dahada yolun başındayız birde gelmiş utanmadan burada yazı yazıyor. Kimsenin aklıyla oynamıycaktın fikirlerini kendine saklıycaktın bir çok insan senin yüzünden zararına reysaşı sattı bu ahların vebali sana yeter. Saygılarımla.

Dostum fikrine saygı duymakla birlikte kimseyi sattırma çaba ve gücümün olmadığını bilmeni isterim.

Ne o düşüş ne bu çıkış rasyonel ve sağlıklı bir piyasa değil, bu alımların tek el veya bir kaç elden fiktif yapıldığına neredeyse kesin bir yargıyla kaniyim. Alan alsın kazanan kazansın, insanlar satmasaydı kanımca çıkmazdı , çünkü bu borsanın kanunu bu.

8. Bundan sonra 5 de olur yine 0,90 da olur buna da inanıyorum ama bir mantığını bilen varsa anlatsın ben de bileyim

Sayfa 276/316 İlkİlk ... 176226266274275276277278286 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •