Sayfa 285/316 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Hedefim dolar zirvesi idi.. Kısmet değilmiş..sabredin.. İçi dolu bir şirket, akıllı bir başkan, ama çok iyi borsacı olduğu duyumum oldu..değerine kavuşturur eminim . ama hırpalanmayın Dikkat

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dikkatli olun perişan etmesin yoksa ağlama duvarına dönmesin buralar yol uzun televizyonda 2 gevelemeyle olmaz bu işler ne dedim ilk fırsaatta oturturum demiştim kalın sağlıcakla dikkatli olun hoşçakalın

3. Ha şunu da unutmayın bakkal manav berber hisseye girdimi olay biter 18 =24ay vadeniz varsa sıkıntı yok öbür türlü endeks yamuldumu ky cıyı yamultur

4. REYSAŞ VE SON

0,68 maliyetli tüm hisseleri (kalanları) 5,10 - 5,11 - ve 5,12 den Durmuş bey konuşurken ve bitiminde verdim.Buradan alanlara bol kazançlar dilerim.Birileri için buralar yolun başlangıcı, gideceği çok yerler var elbet.Socar (petkim) ve körfezin dibine kadar gelmiş bir demiryolu hattı var.Demiryolunun geleceği çok önemli.Ve bu yatırımlarını hemen hemen bitirdi.
    Reysaş ve çok büyük bir şirket, çok zeki bir patronu var.Dolar ile kiraya verdiği yerlerden getirisi var, kasasında yüklü parası var, bir zamanlar borcu var diyenlere sanal borç demiştim.Evet doğruymuş.Ben prensip olarak verdiğim hisseye geri dönmem.
    Herkese bol kazançlar (YTD)

5. Erol 07 umarım hedefine gelir.Ben üçte ikisini verdim.Çok hırpaladı yıllarca ama şükür sonu güzel oldu.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Evet 5680 den bu gün 160 000 lot verdim Sanko menkulden Allah alanların yardımcı olsun alanlar hayrını görsün biraz kalsın bakalım en azından 150 milyon dolar seviyesini bekleyelim Allah hepimize yardım etsin iş Bankası tek alıcı yani satış yemedi seans sonunda göreceğiz

7. 68 den bende verdim bir parti.Kalanla devam bakalım.Senin adına çok sevindim.Hayırlı olsun.
     Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Evet 5680 den bu gün 160 000 lot verdim Sanko menkulden Allah alanların yardımcı olsun alanlar hayrını görsün biraz kalsın bakalım en azından 150 milyon dolar seviyesini bekleyelim Allah hepimize yardım etsin iş Bankası tek alıcı yani satış yemedi seans sonunda göreceğiz
    EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bu gün itibariyle reysasa veda ettim kalanlar bol kazanclar dilerim Allah yar ve yardımcınız olsun benim acizane fikrim tehlikeli boyutlara ulaştı

Sayfa 285/316 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •