Sayfa 287/292 İlkİlk ... 187237277285286287288289 ... SonSon
Arama sonucu : 2330 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Vayne yıllarca diplerde patron değerleme yaptırmamak için bir güzel malları .0 90 lardan toplasin sonra gel değerleme yap çok garip ve bunuda getir 8 lere çok kişinin canını yakacak rygyo ile birlikte malları topla patron 0.90 dan batacak diye şimdi haberleri yollamaya başla şu kadar aramızda depo alanı var diye .Bir düşün bakalım hangi şirketler sana iş veriyor cambaz ..operasyona patron ile birlikte kimler destek veriyor çıkar yakında kokusu kimseye al demem sat demem 1 lot bile almam etmem çünkü bu firmanin nasil bir patronu olduğunu çok iyi bilirim.Filmin sonunda izlenme rekoru kuracaktır elbette...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

2. 8 de sattik Allah kahretmesin ya ne bileyim 11 olacagini sinirden cildiracagim yillarca emek verdik biz buna

3. Dert etme ben 70 kuruşa sattım satmasam da bu fiyatı zaten beklemezdim

[QUOTE=komutan logar;4079473]8 de sattik Allah kahretmesin ya ne bileyim 11 olacagini sinirden cildiracagim yillarca emek verdik biz buna

vay erol 07.. seni 2011 den hatırlarım bu hisse forumunda... hep şikayet ederdin, bugün ben de 0.75 ortama maliyetli 7 senedir topladığım rysasların büyük kısmını satıp çıktım.. selametle.

5. 5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Vatandaş 6 ay önce 70 bin tl lik yanlışlıkla rysaş alıp şimdi satsa 1 milyon 250 bin tl imi oluyor, vay anasını sayın seyirsiler....

7.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Şunuda ekleyim o kazansın diyenler ettikleri karın mutluluğu bile zehir oldu, kaçan balığa yanıyorlar çıra gibi, ama genede tebrikler onalara 0,60 krş tan 5-6 lara kadar bekleme sabrını gösterdikleri için helal olsun diyorum....

8. #Reysaş Analizinde şirketin genel yapısı ve bilanço analizi sırasında şirketin bazı avantajlarından bahsettim. Videoyu izlerseniz bu konuda bilgi sahibi olur ve gidebileceği yerler konusunda az çok bir tahminde bulunabilirsiniz. BİLGİ HERŞEYDİR.

https://www.youtube.com/watch?v=E8S3FBT7Qjo
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

Sayfa 287/292 İlkİlk ... 187237277285286287288289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •