Sayfa 306/316 İlkİlk ... 206256296304305306307308 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,441 - 2,448 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Sermaye artışı için bu hafta yeniden başvuru yapılacak ve GYO'da da bedelli başvurusu yapılacağı için artırım öncekine göre daha fazla olacak. %109'luk bedelli artırım GYO'nun artırım miktarına göre %200leri bulabilir hatta geçebilir.

2. Selam arkadaşlar.. Askeri personelim ve çok anladığım bir konu deil.. O sebeple size yazdım. Benim maliyetim 1.xx lerde.. Ben şimdi reysaş bedelli açıklarsa ne kadar para yatıracağım, ikincisi gerekli parayı hesapta bulundurmam ve aracı kuruma durumu bildirmem yeterli mi, ayrıca bölünme gününde rüçhan mı ne yapacağım, bedelliye gireceğim için satmam mı gerekli, almam mı gerekli, bedeli sonrası maliyetim kaç olacak, zararım mı olır karım mı olur, yüklü miktarda var bende, sabırlıyımdır, beklerim ızın vade.. Şimdiden teşekkür ederim.

3. Selam arkadaşlar.. Askeri personelim ve çok anladığım bir konu deil.. O sebeple size yazdım. Benim maliyetim 1.xx lerde.. Ben şimdi reysaş bedelli açıklarsa ne kadar para yatıracağım, ikincisi gerekli parayı hesapta bulundurmam ve aracı kuruma durumu bildirmem yeterli mi, ayrıca bölünme gününde rüçhan mı ne yapacağım, bedelliye gireceğim için satmam mı gerekli, almam mı gerekli, bedeli sonrası maliyetim kaç olacak, zararım mı olır karım mı olur, yüklü miktarda var bende, sabırlıyımdır, beklerim ızın vade.. Şimdiden teşekkür ederim.

4. 1000 lotun varsa1100 TL bedelli yatiracaksin demek sermaye artırımı tarihleri arasında gün perde paran yoksa o miktarda kağıt satarsın hesabında görülür otamatikman alır bedelliyi 1000 lotun 2100 lot olur sabır varsa bekle derim

5. Yatırım finans tahtanın ırzına geçti 270 bin lotu bastı adamlar tahtayı aşağıya basmak için ellerinden geleni yapıyorlar cok dikkatli olun borsa dönerse ve açığa satış yeniden tüm tahtalara gelirse ekmekleri ne yağ sürülecek olan küçük yatırımcı aldıkça aşağıya baskilanacak küçük yatırımcı aldıkça 7.7 kadar aşağıya baskilanacak

6. Helal olsun zarar geldi yine adamda haysiyet yok yıllardır tek kuruş temettü vermediği gibi birde bedelli yapmak istiyor Allah cezasını versin durmuş ve ekibine

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Helal olsun zarar geldi yine adamda haysiyet yok yıllardır tek kuruş temettü vermediği gibi birde bedelli yapmak istiyor Allah cezasını versin durmuş ve ekibine
    4Ç20 zarar yok. Yıllık bazda zararda. Ayrıca 4Ç20'de favök düşmüş. Bunun yanında özkaynaklar artmış. Bu özkaynak artışına bakmak lazım. Bunu olumlu buluyorum. Bir de şirketin borcu çok fazla. Belki bu kadar borç olmasa belini kaldıracak şirket. Neden böyle çok borç yapılmış acaba? Allahtan halka açıklık oranı %33.

8. bilanço mu gelmiş
    *Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 306/316 İlkİlk ... 206256296304305306307308 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •