Sayfa 308/316 İlkİlk ... 208258298306307308309310 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Özkaynak artışı maddi vuran varlıkların yeniden değerlemesinden geliyor. Canı sağolasınca Durmuş beyfendi yine bunu kâr olarak göstermeyip özkaynak altında başka bir kaleme atmış. 355 milyon TL kâr etmiş şirketi yine zararda göstermiş.

Borçların çok büyük kısmı GYO'nun borçları. GYO'nun borçları ve finansman giderleri tam kadro RYSAS bilançosunda gösterilirken GYO'nun yıllık değerleme artışları gösterilmiyor o nedenle RYSAS zarar ediyormuş gibi gözüküyor

Durmuş yönetimi belli ki mal satmış ve RYSAS'ı zararda göstermek istemiş bu dönem. Önümüzdeki dönemde Hintlilerle ne olacak hep beraber görecez. Hintliler şirketin %55'ini toplayarak genel kurul çoğunluğunu ele geçirdiler. Bundan sonrası için aralarında ne olacağı önemli. Bir işbirliği mi var yoksa bir mücadele mi var asıl sorulması gereken soru bu.
    Neden değerleme artışları gösterilmiyor, Ufrs de böyle bir hüküm mü var, bilginiz var mı bu konuda

2. Seans sonunda 120 bin lotu bastı adamlar yazık cok yazık

aylık takas

6. Aylık toplu kufurumu yaptım bu adamlara ne desek az

7. Bu hissede yapılacak hareket; hisse adedinizin 1/4 ü ile sat --al yapacaksınız yada eskiler duracak yeni aldığınız hissede al-sat yapacaksınız. Bu hissenin buralarda ne kadar kalacağı belli olmaz. Haybeye sabit durmayın...

8. Makinayla başa çıkamazsınız uzak durup tenikbu kagitda çalışmıyor 1000 kota kadar olabilir ama yüklü alislarda perişan edersin 13 yıldır ben bu tahdada işlem yaptım yükselişte yada düşüşte asla teknik calismadi buna inanın hazirana kadar uzak durun derim

Sayfa 308/316 İlkİlk ... 208258298306307308309310 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •