Sayfa 42/316 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 329 - 336 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. ikisinde de ilk beşte 630 tl çıkış tesadüf mü acaba?

yarın daha iyi olur umarım...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

2. Haftaya 1,2 görür diyorum ins. Ytd.

3. deniz yatırım pislik yapacam diye diye elindeki malları kaptırdı en sonunda çok şükür her zaman tekerin önüne taş koyuyordu bu kez gücü yetmedi 😅

4. Ben uzun zamandir burda sabirla bekleyen biri olarak.. boyle işlem gormemistim.. bu mala girenler belliki cok dişli vede guzel bir haber gelirse önu acik..

5. Yarın niyeti anlaşılır bu hacim ayakları yere basan altı dolu bir yükselişi gösterir genelde
    Uzun yeşil çubuğun yanına bir yeşil daha gelirse 3 küçük askerden bahsedilebilir
    haber karlılık sonuca götürür ancak borsada sonuca götüren birden fazla yol var inş. Milleti üzmeden dürüst ve düzgün bir grafik izlenir

Saygılar

Ytd

6. RYSAS hisselerinin nasıl toplu olduğunu ve nasıl da kasıtlı olarak 70/80 kuruşta tutulduğunu bugün bir kez daha görmüş olduk.

7. Durgun biraz 1in ustune atsada orda dinlense

8.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Durgun biraz 1in ustune atsada orda dinlense
    Aynen burası tehlikeli, 1 ve uzeri beklemeli,
    Ayrica derinlik izleyen var mi

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 42/316 İlkİlk ... 3240414243445292142 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •