Sayfa 5/316 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 33 - 40 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Bende merak ettim doğrusu hangi kağıtlarmış.Bu arada gyo değerlemesi mutlaka yarayacaktır ama bu kadar sıkmasını anlamıyorum.Acaba eskisi gibi çılgın hareketler yaparmı.70 kuruştan 5 tl yi kısa sürede görmüştü.Kimse etkilenmesin sakın beyin jimnastiği yapıyorum aman ha yatırım tavsiyesi olamaz biz bilsek 7 senedir sürünmeyiz bu tahtada.

Sent from my HTC_M10h using hisse.net mobile app

5. cefaks baba teşekkürler

6. Mevcut koşullarda fazla bir primlenme beklemek zor görünüyor. Borç çok yüklü, gelirler kısıtlı.

Maliyeti yüksek finans borçlardan kurtulması ve ciro yükselterek kayda değer bir karlılık üretmesi gerek.

Bunun için, depo inşaası smacı dışındaki arsalarını inşaat şirketleriyle anlaşarak hasılat paylaşımı şeklinde değerlendirerek veya satarak nakite dönüştürmeli ve buna ek olarak bedelli veya tahsisli sermaye artışlarıyla likit oluşturmalı.

7.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Mevcut koşullarda fazla bir primlenme beklemek zor görünüyor. Borç çok yüklü, gelirler kısıtlı.

Maliyeti yüksek finans borçlardan kurtulması ve ciro yükselterek kayda değer bir karlılık üretmesi gerek.

Bunun için, depo inşaası smacı dışındaki arsalarını inşaat şirketleriyle anlaşarak hasılat paylaşımı şeklinde değerlendirerek veya satarak nakite dönüştürmeli ve buna ek olarak bedelli veya tahsisli sermaye artışlarıyla likit oluşturmalı.
    Aslında, olgunlaştıktan sonra, Turizm Yatırımları LTD'yi ,AŞ ye çevirip; ortak satışı ve tahsisli bedelli sermaye artışı bileşik yönetimi ile halka arz etmeyi de seçenekler arasında değerlendiriyorum kendi adıma

8. ben anlamadım rygyo topiğini okuyunca onlar reysaşı suçluyor burayı okudugunda burdakiler onları suçluyor. kim kime ayak bağı???

Sayfa 5/316 İlkİlk ... 345671555105 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •