Special Days Image
Sayfa 51/316 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 401 - 408 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. bende 0.99 dan verdim 30 bin lira...

yok ya bu borsa ky yolmak için...

bizi bırak orhan gencebay bile 1 milyon dolar kaptırmıs... biz mi kaptırmıcaz 5-10 binimizi...

2. 98-99 korkutup döktü biraz anlasilan..

3.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    98-99 korkutup döktü biraz anlasilan..
    Aynen oyle oldu.fakat benim maliyet bayağı iyiydi para kazandim. Allah bereket versin. Borsada sevdigim bir cümle var kar cebe yakisir diye. Ufak bir miktar daha var bakalim nerelere gelir.

LG-E986 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. 1 in ustu haftalalik kapanış iyi olur..

5. Hacimde zayifliyor.. kagitta dusuyor.. bu 1 ve ustu belki 60-70 milyon işlem neyin nesiydi..

6.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Hacimde zayifliyor.. kagitta dusuyor.. bu 1 ve ustu belki 60-70 milyon işlem neyin nesiydi..
    Bist içerisinde belirli çeteler var.İsim vermek istemem, bilenler var.Ve peşinde aynı anlayışla haraket eden aptal bir koyun sürüsü var.Çete reisinin yaklaşık 10-15 milyon gibi bir parası var.Aslında uçta olan bu zat ama arkasında daha büyük paralarla oynayan gruplar var.Takipçileride oldukça fazla.(koyun sürüsü dediklerim ) Bu arkadaşlar bu tür tahtalara giriyorlar.Sistem şu; önce kendileri bir iki gün alıyorlar.Sonra twet ile yazıyor.. hedef veriyor.. sürü saldırıyor. kısa sürede % 2- 3 prim yapıyor.İşte tam burada satıyorlar, kar ceplerine ...Şu an reysaş üzerindeler..

7. 2-3 kademeyle mi oynuyor bunlar.. onceleri bu tur ceteler %50- 100 yukseltip sonra mal bosaltirdi..

8. Reysas cok ucuz kalmis bir kagit.. bu tur guruplarin girmesi cok normal..

Sayfa 51/316 İlkİlk ... 41495051525361101151 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •