Sayfa 52/316 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 409 - 416 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

Genel Kurul 24 Mayısta

2. Evet.. çünkü % 2-3 hatta 4 ile büyük paraları 1-2 saatte kazanıyorlar.Ancak bitmiyor, aynı hissede bu işlemler 1-2 ay içerisinde 4-5 kez gerçekleşiyor..parasal hacim yüksek olunca kar marjlarıda artıyor.Arkasındaki sürü küfürlere ve hakaretlere uğruyor ama cevap vermiyor.Adam cahil birşeyden anlamıyor üstelik bu kişiye reis diyor.. anlaşıldı galiba

3. 1 in ustunde satanlar ne zamandan beridir tasiyorlar bu mali. alanlarda sattimi bunlari bakmak lazim.. yaksa selimyuna nin dedigi gibiyse yillardir bekliyoruz taklaya gelmeyelim..

4. Bu 10 gunluk sure icinde 10 larca milyon islemle 1.50 yi gecmeliydi.. bir durum olabilir.. bizi bu konuda somut verilerle aydinlatacak biri varmi..

5.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Bu 10 gunluk sure icinde 10 larca milyon islemle 1.50 yi gecmeliydi.. bir durum olabilir.. bizi bu konuda somut verilerle aydinlatacak biri varmi..
    Somut deliller oldukça fazla.1.İşlem yaptıkları aracı kurumlar ve hesapları.2.Takaslar, alım satımlar.3.Twitter üzerindeki yazışmalar yorumlar.4.Onları çok iyi tanıyan dostların net anlatımları.

6. Selimyuna öngörun nedir..

7.  Alıntı Originally Posted by BARAN AĞA Yazıyı Oku
    Selimyuna öngörun nedir..
    Öngörü belki hisse bu sayede bir ivme kazanıyor, bazen bankalarda portföylerine alıp taşıyabilirler, var olduğunu düşünüyorum.Dediğiniz gibi 40-50 milyon lotlar 1 üzerinden maliyetli.. bunların birçoğu sahiplerinde.Demek ki doğru hedefte ve doğru hissedeyiz.
    Yapacak birşey yok.. bu durum böyle devam edecek.Bu dalgaya katılıp bizlerde kar edebiliriz belki.Ancak ben elimdekini kaptırmaktan korkuyorum ve bu tür işlemleri yapmıyorum.
    Borsada hiç zarar etmedim.. çünkü ben yatırımcıyım, sabırla beklerim.. ve o gün mutlaka gelir, gelecekte..

Bol kazançlar diliyorum..

8. Teşekkurler sayin salimyuna

Sayfa 52/316 İlkİlk ... 242505152535462102152 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •