Sayfa 62/316 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 489 - 496 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Valla beni bozmaz her spege açığız.Gelin gidin tahtayı bozmadan alın verin.Biz hancıyız.Yeterki kuruşlara basmayın tekrar.Şaka maka 1 üzerinde müthiş hacimki çalıştı kagıt.Umarım kuruşlar hayal olur.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Erol 07 nerelerdesin yav.Arada ses ver.

Alıntı Originally Posted by King Levent Yazıyı Oku
    Ek 3006

and the road becomes my bride...
    ..... biz masaya resmi koyduk.. 2 yi geçerim diyor.. bağlasan durmam diyor.

4. yatırım finansman kagıda girmesi en az yüzde 30-40 götürmesi anlamına geliyor yabancılarda almışlar .ben bu gün 1,15 den 50.000 lotu verdim.pişman etti sabreden kazandıracak gibi hayırlısı olsun borsaya düzelme gelme ihtimali beni sattırdı altdan alırım diye yanıldım .

daha film yeni başladı.. mart-ekim 2009 hareketini izleyin.. 8 ayda 5 e katladı.

6. 2009 da 80 kuruştan başlayan hareket 5 tl yi gôrmüştü.Uzun vadede inşallah tekrarlar.Fakat daha şimdiden çok dillendi.Temkinli olmak lazım.Bu köprünün altından çok sular akar.Önemli olan uzaylının niyeti.

7. ünlü bir spek mobilya hissesinden sonra bu hisseye geldiği söyleniyor ne dersiniz haberi olan var mı ytd

Alıntı Originally Posted by ykskli Yazıyı Oku
    ünlü bir spek mobilya hissesinden sonra bu hisseye geldiği söyleniyor ne dersiniz haberi olan var mı ytd
    YATAS a benzemez bu kaat... adamı ters yatırır düz sererler.
    bence RYSAS, destekli, rasyonel hareket yapıyor.
    elindeki arsalar, depolar, iyileşen faaliyet karı.. bunlar önemli.. speğe kalmadı işimiz.
    ha gelir de hareket gelirse, hayır demeyiz.

Sayfa 62/316 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •