Sayfa 7/316 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 49 - 56 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. cefaks teşekkürler

2. Tsk ARKADAŞ

Sent from my LG-E986 using hisse.net mobile app

3. 0,88 bensiz kırılmamalı
    ben de aranıza katıldım dostlar
    eskiler beni tanır , uğurlu gelirim bu hisseye...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

4. hacim güzel bugün...
    Bu forumda yazdığım yazılar yatırım tavsiyesi içermemektedir.Yazdığım yazıdaki ifadelerden etkilenip de yatırım yapan veya yaptığı yatırımdan vazgeçen kişilerin hareketlerinden sorumlu değilim.Tüm yazılarım paylaşım,sohbet ve geyikten ibarettir...

5. Kağıdın tekniği iyi.Başka kağıt olsa uçar gider.Bunu tutuyorlar ne değerli kağıdın varmış arkadaş madem bu kadar değerli açmasaydın borsaya sahtekar.Kaç defa geri alım programı açıkladın.Gyo yu topladın 60 kuruştan bile almadın bunu.Madem toplamak için tutmuyorsun amacın ne bu kadar kastırıyorsun.Eskiden adam gibi sahip çıkardın kağıdına adamlığı uzayda bıraktın heralde!

6. Bu kağıt hacim falan dinlemez giderse sebepsiz gider.fakat basıyorlar halen daha.

Sent from my LG-E986 using hisse.net mobile app

7. 0.88 üzeri kapanış lazım olan,başka birşeye gerek yok kanımca,bir de bu hisse puslu hava sever,hava seçim arefesinde puslanabilir...

Sent from my LG-H850 using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by philosopher Yazıyı Oku
    0,88 bensiz kırılmamalı
    ben de aranıza katıldım dostlar
    eskiler beni tanır , uğurlu gelirim bu hisseye...
    sanırım pala geldiğimi duydu , aldı eline tokmağı , vurdu da vurdu,yazık günah demedi şerefli...

Sayfa 7/316 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •