Sayfa 263/316 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,097 - 2,104 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Ömrümüzü yedin durmuş ****si daha çok bekleyeceğiz yüz guldurmesini

2. Mal yediriyor aman dikkat bulasmayin

3.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Mal yediriyor aman dikkat bulasmayin
    Abd li alıyor, son 3 günde 1,3milyon adet kağıt almış, payı %15,88 olmuş. Eğer bugünkü alımlar da onunsa ilginç..

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

4. İnanmam kağıt hep kuculerde dökmeden götürmeye ekler en ucuz maliyet 1 lerim uzerinde

5. ***RYSAS*** KAMUYU AYDINLATMA PLATFORMU( Pay Alım Satım Bildirimi )

Yapılan açıklama düzeltme mi? Hayır
    İlgili Şirketler RYSAS

Açıklamalar Sermaye Piyasası Kurulu'nun Seri: II, No:15.1 Sayılı Tebliği kapsamında Arbiter Partners Capital Management tarafından Kuruluşumuza gönderilen pay alım satım işlemlerine ilişkin açıklama ekte yer almaktadır.
    Bildirimlerin MKK tarafından KAP'a aktarılarak kamuya duyurulmuş olması, içeriğinin MKK tarafından incelendiği, teyit ya da tekeffül edildiği anlamına gelmez.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/776846

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Neüyse 0.70 aldık biraz yerine koduk ama drum belirsüz kımsa kalmamis

Güzel yerden almışım, bir süredir bakmamıştım. % 20 imi alır ben yollanırım paydaşlar.

Bir dönem kağıda 1 maliyetlerle ben de gömülüydüm ama kol kesip çıktıktan sonra 3-4 kere yüzde 10 yüzde 20 para kazandığım dönemler oldu.

Bu kağıdın da ekmeğini yedik ama satmasını bilmek lazım; bu kağıttan zararımı çıkarıp kazanca geçtim ama tavsiyem çıkış zamanlarında ne olursa olsun satıştır. Sattığınızda zarar etseniz de bu kağıt eninde sonunda 70 Kuruşa yakınsar, bunu akıldan çıkarmazsanız kazanırsınız.

Sat 1,50 al 0,70

Sat 0,95 al 0,70

Sat 1,20 al 0,70

Bu harteketi onlarca kez yaptı ben de 5-6 kez sebeplendim şimdilik; tam bir "channel trade" yapabilene

Aman ha YTD değildir ; bir gün her 2 yöne de kırabilir ama şu vakte kadar ki yaklaşık 8 yıldır takip ederim olmadı kırma hadisesi; döner dolaşır tilkinin kürkçü dükkanı gibi 0,6X- 0,7X aralığına yaslanır.

Sayfa 263/316 İlkİlk ... 163213253261262263264265273313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •