Sayfa 286/316 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Hisse 0.7-0.8 lerde iken defalarca televizyona çıkan Durmuş Bey'e hisse fiyatı sorulunca kemküm edip geçiştirirdi. Şimdi hisse 6 lirayı geçmiş televizyona çıkıp ilk fırsatta Reysaş hisseleri iskontolu diyor. Şimdi iskontolu ise 1'in altındayken durum neydi?

Millete yıllarca Reysaş'ın borçları konuşturulurken, şimdi ise Durmuş Bey ciddi nakit fazlamız var diyor?

Biz Durmuş Bey'in hisse nominalin altındayken gösterdiği tabloyu hiçbir zaman yemedik ama yemiş göründük. Böyle bir değere sahip olupta hala daha 3 5 yatırımcının sırtından para kazanmaya çalışmak nasıl bir açgözlülüktür.

Durmuş Bey'in katıldığı televizyon programlarında söylediklerini hisse fiyatıyla karşılaştırınca tahtadaki hareketi kendisinin yürüttüğü ihtimali kuvvetli.

Reysaş'da hikâye bitmez. Temel olarak virgülü bile rahatlıkla kaldırabilir. Yeter ki temele oynayacak büyük eller olsun. Ama o büyük el eğer patronun bizzat kendisi ise bir durup düşünmeli.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul-amasya
    Gönderi
    3,005
    zaten nerede patron hareketi orada malum twitter cılar..
    Mal sahibi Mülk sahibi..hani bunun ilk sahibi .. mal da yalan mülk te yalan..var birazda sen oyalan..

3. Depolarını son zamanda büyük kurumsal lcw trendyol gibi firmalara kiralaması önemli gelirler ve değerlemeler artacaktır en önemlisi de lojistik alanında teşvikler verilirse Türkiyeyi lojistik üssü yapacağız diyen bakanlar tarafından hisseye olumlu yansır. Tamamen kendi düşüncemdir yatırım tavsiyesi değildir

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    Gelirleri zaten var..yatırım yaptığı için gideride vardı. Ayrıca bakalım yaptığı yatırımları ne zaman bilançoda gösterir....kilit konu bunlar

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Bugün itibariyle bitirdim bende.Hedefim 10 tl idi ama 0.70 ten buraya bile sabretmek zor oldu.Kalanlara bol şans.

EML-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. 150 milyon dolar değerine ulaştı burası çok kritik orta vadede gelmesi gereken yerdi fakat dikkatli olmanızda fayda var karşımızda durmuş var sakın yeniler bulasmasinlar çok canınız yanar ben kısa vade 5700 seviyeye kadar çekileceğini bekliyorum

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    bursa
    Gönderi
    3,695
    1 e 10 yaptı ..şaka değil..8.05 i gördü...pd.dd 14
    Öz sermayesi 12 aylık bilançoda güncellenmezse..ne olabilir bilmiyorum... Dolar zirvesine de gidebilir.. Bu hissede dikkatli olmak gerekir..
     Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    150 milyon dolar değerine ulaştı burası çok kritik orta vadede gelmesi gereken yerdi fakat dikkatli olmanızda fayda var karşımızda durmuş var sakın yeniler bulasmasinlar çok canınız yanar ben kısa vade 5700 seviyeye kadar çekileceğini bekliyorum
    Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Vayne yıllarca diplerde patron değerleme yaptırmamak için bir güzel malları .0 90 lardan toplasin sonra gel değerleme yap çok garip ve bunuda getir 8 lere çok kişinin canını yakacak rygyo ile birlikte malları topla patron 0.90 dan batacak diye şimdi haberleri yollamaya başla şu kadar aramızda depo alanı var diye .Bir düşün bakalım hangi şirketler sana iş veriyor cambaz ..operasyona patron ile birlikte kimler destek veriyor çıkar yakında kokusu kimseye al demem sat demem 1 lot bile almam etmem çünkü bu firmanin nasil bir patronu olduğunu çok iyi bilirim.Filmin sonunda izlenme rekoru kuracaktır elbette...

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

Sayfa 286/316 İlkİlk ... 186236276284285286287288296 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •