Sayfa 287/316 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,289 - 2,296 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. 8 de sattik Allah kahretmesin ya ne bileyim 11 olacagini sinirden cildiracagim yillarca emek verdik biz buna

2. Dert etme ben 70 kuruşa sattım satmasam da bu fiyatı zaten beklemezdim

[QUOTE=komutan logar;4079473]8 de sattik Allah kahretmesin ya ne bileyim 11 olacagini sinirden cildiracagim yillarca emek verdik biz buna

vay erol 07.. seni 2011 den hatırlarım bu hisse forumunda... hep şikayet ederdin, bugün ben de 0.75 ortama maliyetli 7 senedir topladığım rysasların büyük kısmını satıp çıktım.. selametle.

4. 5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

5.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Vatandaş 6 ay önce 70 bin tl lik yanlışlıkla rysaş alıp şimdi satsa 1 milyon 250 bin tl imi oluyor, vay anasını sayın seyirsiler....

6.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    5-6 TL de yıllarca bekledim ama satıyorum benden alanda kazansın diyenler nasıl hissediyor acaba :D
    Şunuda ekleyim o kazansın diyenler ettikleri karın mutluluğu bile zehir oldu, kaçan balığa yanıyorlar çıra gibi, ama genede tebrikler onalara 0,60 krş tan 5-6 lara kadar bekleme sabrını gösterdikleri için helal olsun diyorum....

7. #Reysaş Analizinde şirketin genel yapısı ve bilanço analizi sırasında şirketin bazı avantajlarından bahsettim. Videoyu izlerseniz bu konuda bilgi sahibi olur ve gidebileceği yerler konusunda az çok bir tahminde bulunabilirsiniz. BİLGİ HERŞEYDİR.

https://www.youtube.com/watch?v=E8S3FBT7Qjo
    Hisselerin Temel Analiz videolarının yayınlandığı youtube kanalımı izleyebilirsiniz.
    https://www.youtube.com/channel/UCeE...UP3xw/featured

8. Bu analizlerinizi hisse 3 ay önce 70 kuruştayken yapacaktınız. 3 4 ayda 15 20 kat yükselen şirketin böyle ifşa edilmeye çalışılması çok manidar olmuş.

Reysaş kurun yükseldiği ortamda çok risklidir. Merkez Bankası'nın hoyratça faiz indirdiği şu ortamda kur sürekli yukarıları zorlayacaktır. Bu sene bu kadar döviz borcu altındayken bu fiyatlardan yatırım yapmak çok risklidir.

Bir diğer konuda hissede blok mal taşıyan bir sürü yabancı fon bulunması. Bunlardan dalal street ciddi kârda. Kısa sürede elde etti bu kârı. Isaac Brothers'in malı ise oldukça eski. Bunlardan başka da bir sürü fon var. Fiyat böyle yükselmiş ve 2020'de bir çok riski barındırıyorken bu fonlardan gelebilecek kurumsal bir satış hisseyi kısa vadede darmadağın edebilir.

Reysaş'ın bu fiyatları görebileceğini çok önceleri yazmıştık. Bu fiyatı hak ediyor. Ederinde şu an. Daha yukarıları için şirketin yeni atılımlar yapması lazım. Bu yükselişin büyük bir düzeltmesi olabilir. Dikkatli olmak lazım. Bu fiyatların hazmedilmesi çok uzun süreler alabilir.

Sayfa 287/316 İlkİlk ... 187237277285286287288289297 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •