Sayfa 288/316 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Arkadaşlar bu kağıdı 3 yıl önce 0,7 den 75 bin lot alıp 0,95 den satmıştım. Ne fırsat gitmiş. Uv kim bile bilirdi bu çift hane olacak.

2. Merhabalar pasta paylaşabilecek var mı acaba çok gerekli teşekkürler şimdiden

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Rysas rygyo tahtasini cokerttiler. Normaldir. Deniz dalgalanmadan durulmaz. Bu geçici süreli bir olay. Tekrar toparlayacak. Şunu unutmamak gerekir ki bu hisselere verilen cezalarla elini kolunu bağladılar. Sonra ağız burun giristiler. Kisaca yenilen dayak haksiz ve korkakca yenilmistir. En kisa zamanda bu dayağın tesiri gececek ve eli kolu çözülüp öldü diye bir köşeye atilacaktir. Sonra ne olacak uyuyan dev uyanacak ve kendine gelecektir. Sonrasi tutabilene aşk olsun. Hissenin ederi 100 tl bunu nasıl hesapladim. Hisse 4 lira iken hissenin ederi 300 milyon tl ve 80 tane binanın sadece biri bu kadarsa 300*80 = 24 milyar bunun yarisi rygyo diye dusunsek eder sana 12 milyar. Yani 160 liralarda olmasi gerekir. Ama tabi bunun icin baya beklemek gerekir. Ha diyince olmaz. Hisse boy boy yükseldi. Düşmesi de normal. Benzetme ile gidersek icindeki gazı atıyor. Sonrasinda toparlayacak. Yoluna devam edecek. Neden herkesin borsacı olmadığı ortadadir. İnsanlar bu isi kolay bellediler. Koy parayı al 2 katini öyle mi zaten adam enayiydi. Sana kat be kat para versin. Parasindan zoru vardi. İste bu durumda en güzel yerinden kimildamamak. Ölü taklidi yapmaktir. Zaten son zamanlardaki hareketler hic normal degildi. İyi oldu böylelikle tahtaya dokunanlar iki kere düşüncekler. Uzaklasacaklar. Derin hisse de büyük bir risk aldi. Bu cahil cuhela takiminin önünden gitti. Abi insanoğlu gaflettedir. Hazirci ve kolaycidir. Okumaz öğrenmez kulaktan dolma hareket eder. Araştırmaz. Sonra yandım Allah der. İnsallah Sıkıntı olmayacak. Bu zamana kadar nasil tasidiysak bundan sonra da bildiğimiz yolda devam edeceğiz. İnsallah karimiza kar ekleyeceğiz. Ama bunun için sabır gosterecegiz. Zaten benim için bir hedef var. Oraya ulasmadan satmam. İster artmış azalmış önemli degil. Biz bu süreçte neler öğrendik ona bakariz.

4.  Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Rysas rygyo tahtasini cokerttiler. Normaldir. Deniz dalgalanmadan durulmaz. Bu geçici süreli bir olay. Tekrar toparlayacak. Şunu unutmamak gerekir ki bu hisselere verilen cezalarla elini kolunu bağladılar. Sonra ağız burun giristiler. Kisaca yenilen dayak haksiz ve korkakca yenilmistir. En kisa zamanda bu dayağın tesiri gececek ve eli kolu çözülüp öldü diye bir köşeye atilacaktir. Sonra ne olacak uyuyan dev uyanacak ve kendine gelecektir. Sonrasi tutabilene aşk olsun. Hissenin ederi 100 tl bunu nasıl hesapladim. Hisse 4 lira iken hissenin ederi 300 milyon tl ve 80 tane binanın sadece biri bu kadarsa 300*80 = 24 milyar bunun yarisi rygyo diye dusunsek eder sana 12 milyar. Yani 160 liralarda olmasi gerekir. Ama tabi bunun icin baya beklemek gerekir. Ha diyince olmaz. Hisse boy boy yükseldi. Düşmesi de normal. Benzetme ile gidersek icindeki gazı atıyor. Sonrasinda toparlayacak. Yoluna devam edecek. Neden herkesin borsacı olmadığı ortadadir. İnsanlar bu isi kolay bellediler. Koy parayı al 2 katini öyle mi zaten adam enayiydi. Sana kat be kat para versin. Parasindan zoru vardi. İste bu durumda en güzel yerinden kimildamamak. Ölü taklidi yapmaktir. Zaten son zamanlardaki hareketler hic normal degildi. İyi oldu böylelikle tahtaya dokunanlar iki kere düşüncekler. Uzaklasacaklar. Derin hisse de büyük bir risk aldi. Bu cahil cuhela takiminin önünden gitti. Abi insanoğlu gaflettedir. Hazirci ve kolaycidir. Okumaz öğrenmez kulaktan dolma hareket eder. Araştırmaz. Sonra yandım Allah der. İnsallah Sıkıntı olmayacak. Bu zamana kadar nasil tasidiysak bundan sonra da bildiğimiz yolda devam edeceğiz. İnsallah karimiza kar ekleyeceğiz. Ama bunun için sabır gosterecegiz. Zaten benim için bir hedef var. Oraya ulasmadan satmam. İster artmış azalmış önemli degil. Biz bu süreçte neler öğrendik ona bakariz.
    Arkadaşlar bunlar benim kendi görüsumdur. Kesinlikle yatırım tabsiyesi değildir. Burasi forum fikirlerimizi ve tahminlerimiz paylaşıyoruz.

5. Arkadaşlar bu şirketin değeri maksimum 350 milyon dolar fakat çok hızlı çıktı düzeltme yapınca 100 doların altında kendine yer bulacak yarında taban yaparsa bu rakamın altında olacak ben buradan alıcı geleceğini tahmin ediyorum buralarda alıcı satıcı yön verecek ben 4 lerrin biraz üzerinde gireceğim saygılar sunarım

6.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu şirketin değeri maksimum 350 milyon dolar fakat çok hızlı çıktı düzeltme yapınca 100 doların altında kendine yer bulacak yarında taban yaparsa bu rakamın altında olacak ben buradan alıcı geleceğini tahmin ediyorum buralarda alıcı satıcı yön verecek ben 4 lerrin biraz üzerinde gireceğim saygılar sunarım
    saygılar sunarım

7. Haftanın özeti: Musibet karşısında isyan etmek, kırıp dökmek ya da kötü söz söylemek yerine öncelikle sabırlı olan ve metanetli olmaya gayret gösteren mükafatını her daim alır.

8.  Alıntı Originally Posted by Yorgun57 Yazıyı Oku
    Haftanın özeti: Musibet karşısında isyan etmek, kırıp dökmek ya da kötü söz söylemek yerine öncelikle sabırlı olan ve metanetli olmaya gayret gösteren mükafatını her daim alır.
    Yüklü miktarda 0,70 maliyetli malın varsa özlü söz söyleme hakkın var yoksa sus ve yorum yapma

Sayfa 288/316 İlkİlk ... 188238278286287288289290298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •