Sayfa 314/316 İlkİlk ... 214264304312313314315316 SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 2,505 - 2,512 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by Huylananadam Yazıyı Oku
    Rygyo nun sahibi reysaş. Ayrıca reysaş ı piyasanın ödüllendirdiği falan da yok. Hiç bilmiyorsanız piyasa değerlerini karşılaştırın. Rygyo daha değerli�� Akıl yürütmeniz en baştan yanlış ve bu yanlışı reysaş başlığında dile getiriyorsunuz. Şaka gibi.
    Ucuz pahalı şeklinde bir değerlendirme yapmamıştım. Ama yine de yanlış var diyip kaçmakla olmaz bu işler. Yanlış var diyorsanız altına doğrusunu yazacaksınız.

Cuma kapanışlarına göre RYSAS piyasa değeri 1 milyar 315 milyon TL.

RYGYO piyasa değeri 1 milyar 460 milyon TL.

RYSAS daha mı ucuz buna göre? Bir değerlendirme alalım ve neler biliyorsunuz bir görelim önce? Kim şaka yapıyor ona göre belli olur.

2.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Ucuz pahalı şeklinde bir değerlendirme yapmamıştım. Ama yine de yanlış var diyip kaçmakla olmaz bu işler. Yanlış var diyorsanız altına doğrusunu yazacaksınız.

Cuma kapanışlarına göre RYSAS piyasa değeri 1 milyar 315 milyon TL.

RYGYO piyasa değeri 1 milyar 460 milyon TL.

RYSAS daha mı ucuz buna göre? Bir değerlendirme alalım ve neler biliyorsunuz bir görelim önce? Kim şaka yapıyor ona göre belli olur.
    Önce siz rysaş ın nasıl daha fazla öne çıktığını söyleyebilirseniz daha iyi olur. Sonuçta rysaş başlığında karşılaştırmayı yapan sizsiniz. Hem iddia sahibisiniz hem benden saçma sapan talebiniz var. Rysaş sahibi olduğu rygyo dan nasıl daha ucuza fiyatlanıyor onun cevabını verebilirseniz iyi olur. Rysaş’ın bünyesindeki diğer şirketleri saymıyorum bile. Sizce piyasa hangisinin ederini yanlış görüyor?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi olmayıp, hayal gücümün ürettiği şahsi düşüncelerimdir ve beni bağlar. Kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak algılamayınız.

3. Gyo baskılanıyor rysaş ön plana çıkıyor yazmışsınız. Sonra ucuz pahalı demedim diyorsunuz. Önce yazdığınızın arkasında bir duruşunuz olsun. Rysaş bünyesinde rygyo haricinde iştiraklere de sahip. Ayrıca ortada yapılacak konteyner fabrikası var. Hepsi rysaşın. Rygyo rysaş’tan pahalı olamaz. Olmamalı.

4.  Alıntı Originally Posted by Huylananadam Yazıyı Oku
    Önce siz rysaş ın nasıl daha fazla öne çıktığını söyleyebilirseniz daha iyi olur. Sonuçta rysaş başlığında karşılaştırmayı yapan sizsiniz. Hem iddia sahibisiniz hem benden saçma sapan talebiniz var. Rysaş sahibi olduğu rygyo dan nasıl daha ucuza fiyatlanıyor onun cevabını verebilirseniz iyi olur. Rysaşâ€™ın bünyesindeki diğer şirketleri saymıyorum bile. Sizce piyasa hangisinin ederini yanlış görüyor?
    İki şirketin grafiklerine geçmiş dönem paritesine bakan hangisinin ön plana çıktığını açık şekilde görüyor. Burda bir iddia yok realite var. Delilli ispatlı. Baktığını görebilen herkes görebiliyor bunu.

Piyasa değerini öne sürerek ucuz pahalı iddiasını ortaya atan sizsiniz? Tabirinizle saçma sapan talep sizden çıkıyor? Ben de soruyorum piyasa değerine bakıp ucuz mu diyecez diye? Gördüğüm kadarıyla ortaya koyacak bir değerlendirmeniz yok.

Sadece bilgi sahibi olun diye söyleyeyim. RYSAS, GYO'nun %61,94'üne sahip, tamamına sahip değil. GYO'yu bilançosundan çıkardığınızda RYSAS zarara düşüyor. Diğer iştiraklerin katkısını burdan çıkartırsınız artık. Daha fazla da uzatmayacam. Önce biraz dersinize çalışın ondan sonra tartışmak isterseniz bekleriz tabiki üslübunuza dikkat edecekseniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Huylananadam Yazıyı Oku
    Gyo baskılanıyor rysaş ön plana çıkıyor yazmışsınız. Sonra ucuz pahalı demedim diyorsunuz. Önce yazdığınızın arkasında bir duruşunuz olsun. Rysaş bünyesinde rygyo haricinde iştiraklere de sahip. Ayrıca ortada yapılacak konteyner fabrikası var. Hepsi rysaşın. Rygyo rysaşâ€™tan pahalı olamaz. Olmamalı.
    https://finans.mynet.com/borsa/hisse...o-reysas-gmyo/

https://finans.mynet.com/borsa/hisse...ysas-lojistik/

RYSAS ve GYO 3 aylık grafiklerine tıklayınız burdan. GYO açık şekilde baskılanmış RYSAS ön plana çıkmış. Bu bir fiyat hareketi yorumu. Ucuzluk ve pahalılığın bunlardan farklı olduğunu ayırt edebilecek zekada olduğunuzu düşünüyorum.

6. Durmuş döndüren Allah seni ıslah etsin sana küfür bile lüks olur.

7. Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 314/316 İlkİlk ... 214264304312313314315316 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •