Sayfa 242/316 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Sayın çiftçiDede bence uzun vadede batmayız, astronot batakcı değil gördüğüm kadarıyla, milletten topladığını mala mülke gömmüş. Tipik angaralı, iyi de hesap biliyor, yememiş içmemiş arsa almış. Yalnız özmal dediği 1750 tır nerede ona akıl sır erdiremiyorum, son zamanlarda sıklıkla seyahat ediyorum, yollarda karşılaştığım reysaş tırlarına bakıyorum, yanda tır numarası var ancak hepsi 200lü 300lü numaralar, daha yüksek rakamlı tır numarasına rastlamadım. Şayet astronotun dediği tır sayısı doğruysa yaklaşık 68000 hisseye bir tır düşer, her bir hisseye dünya kadar m2 arsa ve akıllı depo düşer, tren istasyonlarını vagonları ve konteynerleri, sigara dağıtımını ve araç muayene istasyonlarını, otelleri saymıyorum bile. Dediğine göre deponun m2 si öldüm fiyata desen 1000$ diyor. Tamam borcu da var ama önümüzdeki 2 sene yatırım yok, borç ödeme ve toparlanma dönemi diyor. Sadece kira sözleşmelerinin tutarı 213M diyor senelik.
    Toparlanır inşallah. Bu arada astronot 2 sene temettü vermeyeceğim dedi, kendini gk yerine koyarak, spk ya şikayet ettim, karpayı dağıtılıp dağıtılmayacağı gk da belirlenir bu adam spekülasyon yapıyor diye. Bakalım bir şey çıkacak mı.
    Herşeye rağmen bu şirketin geleceğine güveniyorum ve beklemeye devam edeceğim, umarım hepimiz için hayırlısı olur. Herkese bol kazançlar dilerim.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!
    bir şeyi unutmuşsunuz. 68.000 lota sizin yazdıklarınız mallara ilave olarak, yaklaşık 1 milyon tl de borç düşmektedir

2. Sn emekli borç malum Reysas GYO dan 2018 yılı içerisinde Reysas GYO aktifindeki gayrimenkul kiralama sözleşmelerinin toplamı KDV dahil 213.252.500-TL olarak gerçekleşmiş en büyük kira gelirlerinden birisi olan Borusana kiralanan deponun ise kira gelirine katkısı Temmuzdan sonra borç yiğidin kamçısı imiş Durmuş efendinin biz küçük yatırımcılara biçtiği rol borç ödemekmiş bakalım nereye kadar.
    YTD

Amatörce Paylaşımlardır
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

4. durmuş efendi geçen yıl bir röportajında; 2023 yılına kadar 1 milyar dolar ciroya ulaşacagız demişti. bu yıl söylediğini teyit eden bir ciro yok ortada. gerçi ben yarısına bile tavım. 500milyon dolar=2,5 milyartl .%10 kar 250 milyon demektir ki; hissemiz 20tl olabilir.
    ne hayal beee. peşin parayı görünce agzım kulaklarımda..

Son düzenleme : iberko; 10-01-2019 saat: 07:35.
    Amatörce Paylaşımlardır
    Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi Değildir

6.  Alıntı Originally Posted by emekli2 Yazıyı Oku
    bir şeyi unutmuşsunuz. 68.000 lota sizin yazdıklarınız mallara ilave olarak, yaklaşık 1 milyon tl de borç düşmektedir
    Bahsettiğiniz borç guo dan kaynaklı ve onun da karşılığı fazlasıyla mal mülk var, yani kamyon hesabında bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

12 Aylık bilanço bir gelsede detaylı bir incelesek tahminim reysas'a finans sağlayan bankalarda benim gibi sabırsızlıkla bekliyor. Yatırımıma ya devam yada zarar kes birde bugün sosyal medyada arkas hakkında yazılanları okudukça. Yada en azından Reysaş finans bölümüne bakan bir yönetici şirketin borçlarının çevrildiğini bununla ilgili bir sıkıntısının olmadığını rakamlarla ve birtakım tatmin edici veri ve finansal rasyolarla açıklar. Saygılarımla.

8.  Alıntı Originally Posted by marinsea Yazıyı Oku
    12 Aylık bilanço bir gelsede detaylı bir incelesek tahminim reysas'a finans sağlayan bankalarda benim gibi sabırsızlıkla bekliyor. Yatırımıma ya devam yada zarar kes birde bugün sosyal medyada arkas hakkında yazılanları okudukça. Yada en azından Reysaş finans bölümüne bakan bir yönetici şirketin borçlarının çevrildiğini bununla ilgili bir sıkıntısının olmadığını rakamlarla ve birtakım tatmin edici veri ve finansal rasyolarla açıklar. Saygılarımla.
    arkas bugün açıklama yayınlayarak dedikoduları yalanlamış. gerçi arkas rakibimiz. eger piyasadan çekilirse ve de rysaş ayakta kalmayı başarırsa boşlugu doldurmak rysaş için fırsat olur diye düşünüyorum.

Sayfa 242/316 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •