Sayfa 223/316 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. Evet ortaklar geçmiş olsun. Büyük bir spek girmediği sürece 2019-2020 beraberiz. Yada 100 tane ky bulacaz 100k lot alacak her biri

2.  Alıntı Originally Posted by petrolium Yazıyı Oku
    Evet ortaklar geçmiş olsun. Büyük bir spek girmediği sürece 2019-2020 beraberiz. Yada 100 tane ky bulacaz 100k lot alacak her biri

ÖZKAYNAK eksi ortaklar, kim alır??

3.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Çinlilere satalım

4.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Görünüşte eksi,RYGYO nun gayrimenkullerinin değerlerini güncellese özkaynaklarının güçlü olduğunu herkes görür.Patron mal toplamak için bu durum işine geliyor.
    SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında yatırım tavsiyesi ve danışmanlığı olarak değerlendirilemez.

5. Patron değil tam bir srrefsiz

6.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Güncel kurlara göre salt değerlemeden ÖZKAYNAK KAYBI 300 MIO TL seviyesine yaklaşmış olup, farklı bir durum ve değerleme 3.çeyrekte yapmazsa EKSİ özkaynak fiyatlanacaktır
    13 AĞUSTOS tarihinde EKSİ ÖZKAYNAK demişiz. Bu durum teknik iflas olarak adlandırılır. Bankalar ve finansal kuruluşlar herşeyi yeniden gözden geçirir, artan maliyetler bunun için daha da artar. Maliyetler arttıkça durum bozulur, durum bozuldukça maliyetler artar. Bir ara iş görüşmesine gitmiştim, beni işe almdakıça iki yakası bir araya gelmez, ama artık ben de girmem kol kesip sattık dostlar, Allah kalanlara sabır versin.

7. 10 yıla yakındır yok mal toplama yok şu bu gibi senaryolar anlatılıyor. Durum aslında çok net, çok borçlu bir şirket, profesyonellikten uzak ve risk algısı ve "hedge" mantığı olmayan bir finans yönetimi, hasılata hizmet etmeyen ve hantal varlıklar, uyumsuz para birimi ile borçlanma ve sonuç teknik iflas.

Bütün aktifini değerlesen ÖZKAYNAK kazansan ne olacak? Bir sefere mahsus sadece BİLANÇO düzelir. Gelir tablosunu düzeltecek uyumlu hasılat yapısı ve kurtarır maliyetler nasıl oluşacak?

Sadece fiktif kur düşüşlerinden görece karlar yazabilir ama tüm borcunu etkin Türkiye riski ve faizi ile Yabancı paradan arındırarak dahi finansman ölçeklendirmesine soksanız en iyi ihtimal başa baş bir görüntü olduğunu görürsünüz.

Bu dakikadan sonra teknik iflasın fiiliye dönmemesini temenni etmekten başka çare yok

8. Merhaba arkadaşlar..
    Ben ısrarla, suni bilanço ve suni borç diyorum.Ama fiili realite onu göstermiyor.Yani bilanço.Haklısınız, aramızda mali müşavir veya bu işi bilen bazı arkadaşlarımız var.Bilanço üzerinde bazı düzenlemeler yapılabilir ve yapılıyor.

Bakın Durmuş bey son derece rahat arkadaşlar, geçenlerde İngiltereyi gezdi geldi, ısrarla söylüyorum.. çünkü durumu en net o biliyor.Bugün ortak istese çok kuruluş yerli yabancı gelir.Nitekim açıkladı böyle bir niyetim yok, karlı bir şirketi neden ortak alayım diye.Bu yapılanlarla yıllarca ucuza ky. elinden hisse topladı ve yukarılardan sattı.Ciddi kazançları var.Bunları bilançoda görecek değiliz ))

inşallah ihtiyacınız yoktur, olmazda.. yani elinizdeki hisseye sahip olun.Yine ters hamleler gelebilir.Bu fiyatlar 7 yıl önceki fiyatlar.

Herkese selamlar..

Sayfa 223/316 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •