Sayfa 90/316 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 713 - 720 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1. 3 aylık takas dökümünü atan olursa teşekkür ederim

önümüzdeki hafta hisse yarışmamıza tahminlerinizi alalım.
    http://www.hisse.net/topluluk/showth...398#post708398
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3. Rysas 3 aylık takaslar:

4. bu kagıttan bi bok olmayacagı kesin citi onca satış yapması hayra alamet degil

5. yani gene ciddi zarar yazacagı bilğisi önceden servis edilmiş kar gelecegi bilğisi olsaydı toplanmaya başlanacagı belli olurdu 13 milyon civarı zarar bekliyorum

6. Erol07 bu kadar kötümserse durum 1.17 den neden girdin kağıda bekle düşünce gir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by erol07 Yazıyı Oku
    1,17 yeniden aranızdayım .durmuş en fazla 2 sene sonra 2 nın üzerine atmak zorunda kalacak .düşeçek çıkacak ama yön yukarı 35 milyon degeri şirketin degeri borcu 150 milyon ya batacak ya çıkacak berni zaten batırdı 2,8 olması lazımki doalar bazlı zararım çıksın ben artık uzun vadeli aldım borsa düşüşü gecebilir ama kaçırmamak için unutmak için aldım bedelli açıklaya bilir en büyük tehlike ama bu adamla ölmeden mutlaka yüzüne tüküresim geliyo .milletin parasını umutlarını *** etti .adam borsadan anladığı için özel çalışıyo bu hafta 1,09 1,12 arasını görebilir aceleci olmayın
    Bu kadar kötüyse beden 1.17 den girdin

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Erol 07 bence zararı çıkartmak için kopamıyor.Söyledikleri boş değil ben 7 sene önce aldığımda forumda onun ettiği zararı ve isyanını okuyordum.Bu kadar zarar etmiş ve yıllardırda çıkacak diye bekleyen insana bulaşmayın bence.

HTC_M10h cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 90/316 İlkİlk ... 40808889909192100140190 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •