Sayfa 201/316 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon
Arama sonucu : 2524 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: RYSAS - Reysaş Holding

1.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    Evet 0,80-0,81 , seviye belirttiğimiz ilk yere geldi. Arkadaşlar söyledik , patronun, spekin adamı olduk. Resimle mesimle olmaz kardeşim yatırım kararı. Bütün dünyanın resmini çekersin, ne güzel dersin ama uzay kadar borcun vardır. Bilmem anlatabildim mi?
    Varlıkmüdürü arkadaş,
    Rakamları okumadın ellaam, sadece bu mülkün kira geliri komple şirketin değerinin 2 katı! Daha toplayamadın herhalde. Bak astronot şirketi sadeleştirmeye başladı. Daha nereye gidecek bu suni hareketlerle. Dikkat et hisarüstünden bakakaldırırlar!!
    Demeye çalıştığımız yatırım yaptığımız şirket ete kemiğe bürülü, malı mülkü var, tamam haklısın borcu da var ancak borç sahip olduklarının yanında devede kulak! Ama astronot efendi bir yolunu bulmuş hukuki boşluklardan yararlanarak malı saklıyor!!
    Dün voib de çarpmışlar birilerini umarım seninle alakası yoktur, ne de olsa forumdaşız, üzülürüm...

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir!!!

2.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Varlıkmüdürü arkadaş,
    Rakamları okumadın ellaam, sadece bu mülkün kira geliri komple şirketin değerinin 2 katı! Daha toplayamadın herhalde. Bak astronot şirketi sadeleştirmeye başladı. Daha nereye gidecek bu suni hareketlerle. Dikkat et hisarüstünden bakakaldırırlar!!
    Demeye çalıştığımız yatırım yaptığımız şirket ete kemiğe bürülü, malı mülkü var, tamam haklısın borcu da var ancak borç sahip olduklarının yanında devede kulak! Ama astronot efendi bir yolunu bulmuş hukuki boşluklardan yararlanarak malı saklıyor!!
    Dün voib de çarpmışlar birilerini umarım seninle alakası yoktur, ne de olsa forumdaşız, üzülürüm...

VOIB değil VIOB demek istedin sanırım zira VOİB diye bir şey yok.
    Bilmediğim VOIB'de ya da bildiğim VIOB'da bir işim olmadı, üzülme.

Dostum tüm kira geliri ederinden fazla olabilir. Gelir varken gider de oluşur, bu geliri elde ederken harcamalar ve finansman da oluşur ve bu şirkette şu an için bunların dengesi EKSİ kocaman bir EKSİ.

Nakit akımı da hissenin değerliliğidir bu şu an 1 TL seviyesinin de altında bir çöp olarak fiyatlanıyor. Ben uyardım , bildiğin ve anladığın kadarını okuyabilirsin.

3.  Alıntı Originally Posted by assetmanager Yazıyı Oku
    VOIB değil VIOB demek istedin sanırım zira VOİB diye bir şey yok.
    Bilmediğim VOIB'de ya da bildiğim VIOB'da bir işim olmadı, üzülme.

Dostum tüm kira geliri ederinden fazla olabilir. Gelir varken gider de oluşur, bu geliri elde ederken harcamalar ve finansman da oluşur ve bu şirkette şu an için bunların dengesi EKSİ kocaman bir EKSİ.

Nakit akımı da hissenin değerliliğidir bu şu an 1 TL seviyesinin de altında bir çöp olarak fiyatlanıyor. Ben uyardım , bildiğin ve anladığın kadarını okuyabilirsin.
    Tapaj hatası tabiki viob, seninle alakası olmadığına sevindim. Bak şimdi astronotun son yaptığını anlatayım belki anlarsın demek istediğimi;
    Bağlı ortaklığı reysaş yatırım holding aş yi 2.5M tl bedelle kendine sattı. Ancak bu satıştan önce 16.05.2018 tarihinde, 2011 de 12M tl ye alınan arsaları 246bin tl ye rysaş a sattı. Bu arsaları araştırıyorum ve güncel gerçek değerlerini yakında açıklarım. Bu satıştan dolayı rysaş a 11.8M tl satış zararı yazıldı. Defter üzerinde 11.8M zarar gözükmesine rağmen gerçekte bu işlemden rysaş milyonlarca tl kara geçti.
    Bu ve bunun gibi işlemlerle alicengiz oyunlarrı devam ediyo ancak nereyee kadar göreceğiz.
    Demem o ki, eli çabuk tutmakta fayda var!!

4. Sn. Assetmanager nereye kadar haklı olacaksın biliyormusun ; Döviz artışı hızkesmedikçe ,faizler makul seviyeye inmedikçe ve en önemlisi astronot efendi Reysaş bilançosunu Gyo daki gibi şeffaf şekilde yayınlamadıkça .Evet bu şeytan üçgeni seni destekliyor ancak herşeyin bir sonu vardır Rüzgar elbet terse dönecektir.Bir konu var ki bu Astronotun ipini çeker ama yürekli hükümet ister.İMTİYAZLI HİSSE uygulamasının kaldırılması.Elbet birgün bu da olacaktır. Reysaş halka açıklığı /64 Şu an /51 i 50 m yapıyor.Varlıkları 2 tr borç 1 tr kalan para 1 tr ./51 hisseye 510 milyon düşer .10 kat kazanç .Emin ol bunu görüyorlar ancak dünyanın hiçbir gelişmiş ülkesinde olmayan imtiyazlı senet bunlara engel.Yabancı yatırımcı da buna uyuz oluyor zaten.

5.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Ümitbaylan arkadaş, borsa oyun yeri değildir, borsa oynanmaz, borsada yatırım yapılır!! Hem kağıdın da yokmuş, bence burada boşuna zaman harcama git öğretmen yeterlilik sınavına hazırlan, ders çalış!!!

Ben ders çalışmaya devam ediyorum. Evet borsa bir yatırım değil bir oyundur benim için. Doğru kuralları uygulamak herzaman kazandırır.
    Teknik olarak dersime iyi çalıştım ve obo hedefinin yani 0,6'lı seviyelerinin çok ciddi bir ivme ile görüneceğini düşünmeye devam ediyorum...
    Bu arada siz ne yaptınız merak ediyorum?
    Sizinle bu tartışmayı yaptığımız zamanlar reysas hissesi 0,9'lu fiyatlarda idi ve ben forumda ki herkesi uyarmaya çalıştım. Siz ise beni susturmaya çalıştınız. Şimdilerde reysas hissesi 0,8'li fiyatlarda işlem görüyor. Yani %13'e yakın değer kaybı ile devam ediyor düşmeye. Acaba burayı okuyan ve sizin tepkinizi görüp satmayan arkadaşların ahını kaldırabilecek misiniz?

6.  Alıntı Originally Posted by boötes Yazıyı Oku
    Öğretmen olduğundan ve Reysaş hissesini önceden sattığından bahsediyorsun tabiki yorum yapabilirsin bu forum onun için kurulmuş yaptığın yorumlar tıpkı bu gün olduğu gibi fırsat tacirliği yapmaya yönelik benim tepki gösterdiğim konu bu.
    Bir öğretmenin bu tutum ve davranış içinde olması Türk eğitim sisteminin özeti her halde .
    Ha 25 yıllık borsacı olduğundan bahsetmişsin senden birkaç yıl daha fazla borsa da işlem yapmışlığım var. Aldığım kağıdları iyi analiz eder, uzun süre taşır, kesinlikle kredi ile işlem yapmam, ayıptır söylemesi birazda tuzum kurudur. Onun için senin bahsettiğin yerlere Reysaş gelirse en az senin kadar hisse alırım. Paranın tekniği yaptığına inanırım onun için teknik analizle işim olmaz.
    Bu arada merkez bankası faiz artırdı. Teknik analizlerin kanımca revize edilmesi gerekecek. Birde benim reysaş 5 TL olacak diye bir beyanım yok yazdıklarımı dikkatli oku.

Sen bildiğin yoldan yürü ben bildiğim yoldan.
    YTD
    Evet tekrar ediyorum. Türk milli eğitiminin özverili öğretmenlerinden biri olarak söylüyorum. "Teknik Candır." Bence sizde biraz öğrenmeye çalışın. Çünkü temel analiz geçmişi teknik analiz ise geleceği gösteren bir kapıdır.." Saygılarımla...

7.  Alıntı Originally Posted by borubukucu Yazıyı Oku
    Tapaj hatası tabiki viob, seninle alakası olmadığına sevindim. Bak şimdi astronotun son yaptığını anlatayım belki anlarsın demek istediğimi;
    Bağlı ortaklığı reysaş yatırım holding aş yi 2.5M tl bedelle kendine sattı. Ancak bu satıştan önce 16.05.2018 tarihinde, 2011 de 12M tl ye alınan arsaları 246bin tl ye rysaş a sattı. Bu arsaları araştırıyorum ve güncel gerçek değerlerini yakında açıklarım. Bu satıştan dolayı rysaş a 11.8M tl satış zararı yazıldı. Defter üzerinde 11.8M zarar gözükmesine rağmen gerçekte bu işlemden rysaş milyonlarca tl kara geçti.
    Bu ve bunun gibi işlemlerle alicengiz oyunlarrı devam ediyo ancak nereyee kadar göreceğiz.
    Demem o ki, eli çabuk tutmakta fayda var!!

Sn,borubükücü bahsettiğiniz satış haberini kap ta araştırdım ancak 16.05.2018 tarihli bir bildiri yok .Tekrar kontrol edip tarihini cevaplarmısınız ,merak ettim bakmak istiyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by Deva Yazıyı Oku
    Sn,borubükücü bahsettiğiniz satış haberini kap ta araştırdım ancak 16.05.2018 tarihli bir bildiri yok .Tekrar kontrol edip tarihini cevaplarmısınız ,merak ettim bakmak istiyorum.
    http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/686531

Sayfa 201/316 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •