Sayfa 437/594 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 4749 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. Artık bu solan bahçede bülbüllere yer yok, bir yer ki...diye çığırırken az önce kendim kendime ,

Bi arkadaş aradı ;
    -Alo, Noway gardaşım, habarıy vaa mı Dolar 63 e geldi.. deyince bi irkildim, (La savaş neyim mi çıktı, Trump mı saldırdı? diye. Meğer 5,63 diyesiymiş hınzır. Gündüz 70in üstündeymiş de hoşuna gitmiş haspamın.)

-Ee, noolmuş? Bana faydası olmayan kilisenin papazını...dedim.

-Yav, hani sizin goca şirketin borcu çoğudu da bi türlü belini doorultamıyodu ya... Acuk iyi gelü belki diye aradıydım.

-Sağol da o iş ööle değil. Bizde kural şööle; Yukarı giderken 1 cent artışta zararımız 4 milyon Dolar artıyo emme velakin, aşşaa inerse bişey olmuyo. Birazcık olsa da belli olmuyo.

- Ya, ağşam üzeri Trumpın açıklamasından bişey olmuyo mu? Yaptırım neyim yok görünürlerde diyesiymiş. Hemi de Pentagon bile "yaptırım kararından geri de dönebiliriz" mi ney demiş. Türkiye-NATO entegre hava sistemi devam falan...Ee, buda mı cık?

-Valla bizde herşey manipimizin şeysine bağlı. Hani Benjamin Toschak vardı ya bir zamanlar topçubaşı, işte ööle bişeysine.

-Bişey annamadım emme, sana da yaranılmıyo arkadaş.

-Sen gene de sağol, arada ara yine önemli sandığın bişey duyarsan. Bakarsın birinden biri işe yarar.

-Hadi bye o zaman.

-Bye bye..Bol kazançlar. See u yarın.
    Faiz aşağıya; dövize fren , HEDEF neresi?
    Haydin çocuklar aşıya...pardon BORSA'ya mı?

Nova üstadım,

Bugünlerde
    30 eylül bilancosu 5.7x'lar
    31 aralık 5,9x'lar gelse
    diye gönlumden geçiyor.

Bu durumda hem 30 eylül, hem de 31 aralık bilançolarımız + gelebilir diye ummaktayım.

🧐🤔👀

Yaşayıp güreceğiz beaa!

3. Bence hiç fark etmez üstadım, güzel bir temettü versinler de isterse bilanço zarar yazsın. Fiyat da artmasın. Çoğaltırız. Nasıl olsa bir gün borç denizi bitecek. Acelemiz ne?

Ben biraz etrafa karşı ayıp oluyor diye yadırgıyorum mevcut durumu, yoksa hiç kişisel değil. Etraftan kastım yukarıda söz ettiğim ABD li şirketler gibi kişiler yani.

Geçmişte, yolda izde hal hatır soran ve Borsa... diyen herkese Alark... dediğimi yazmıştım buralarda. Sahiden de epey alan-satan olmuş çevremden ve onların çevresinden , onlar sabırsızlanıyor biraz o kadar. Ben de "BES ten iyidir emin olun" diyorum, başka da bir şey demiyorum. Artık tavsiye de etmiyorum. Çünkü insanlar gerçekten sabırsız ve borsayı çabucak çok para kazanılan bir yer sanıyorlar, beklentiler o yönde oluyor çoğunlukla. Yine de benimkiler alıştı sabretmeye, anlayabildiğim kadarıyla.

Bol kazançlar, saygılar...
    Faiz aşağıya; dövize fren , HEDEF neresi?
    Haydin çocuklar aşıya...pardon BORSA'ya mı?

4.  Alıntı Originally Posted by nowayout Yazıyı Oku
    Bence hiç fark etmez üstadım, güzel bir temettü versinler de isterse bilanço zarar yazsın. Fiyat da artmasın. Çoğaltırız. Nasıl olsa bir gün borç denizi bitecek. Acelemiz ne?

Ben biraz etrafa karşı ayıp oluyor diye yadırgıyorum mevcut durumu, yoksa hiç kişisel değil. Etraftan kastım yukarıda söz ettiğim ABD li şirketler gibi kişiler yani.

Geçmişte, yolda izde hal hatır soran ve Borsa... diyen herkese Alark... dediğimi yazmıştım buralarda. Sahiden de epey alan-satan olmuş çevremden ve onların çevresinden , onlar sabırsızlanıyor biraz o kadar. Ben de "BES ten iyidir emin olun" diyorum, başka da bir şey demiyorum. Artık tavsiye de etmiyorum. Çünkü insanlar gerçekten sabırsız ve borsayı çabucak çok para kazanılan bir yer sanıyorlar, beklentiler o yönde oluyor çoğunlukla. Yine de benimkiler alıştı sabretmeye, anlayabildiğim kadarıyla.

Bol kazançlar, saygılar...
    Aynen katılıyorum ; bence de borsanın en güzel hissesi hiçbir şekilde insana stres yapmıyor her yıl temettüsünü al fiyatı kaç olursa olsun.3 TL lik hisse. 20_30_veya daha pahalı hisselerden çok daha güzel kâr payı veriyor.yıl içinde varsa imkanın dahilinde alabildiğin kadar al 1 lot veya 1000 lot fark etmez. Bes den çok çok daha mantıklı ve mükemmel.Cok çok şıkısıyorsan satabiliyorsun eline para geçtimi tekrardan yerine koyuyorsun. Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by ekin Yazıyı Oku
    Aynen katılıyorum ; bence de borsanın en güzel hissesi hiçbir şekilde insana stres yapmıyor her yıl temettüsünü al fiyatı kaç olursa olsun.3 TL lik hisse. 20_30_veya daha pahalı hisselerden çok daha güzel kâr payı veriyor.yıl içinde varsa imkanın dahilinde alabildiğin kadar al 1 lot veya 1000 lot fark etmez. Bes den çok çok daha mantıklı ve mükemmel.Cok çok şıkısıyorsan satabiliyorsun eline para geçtimi tekrardan yerine koyuyorsun. Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    yabancı malı hupletıyor elımde nakıt olsada alsam ama maalesef

6. herkese hayırlı haftalar.
    Hissede çok uzun vadeci değilseniz bugünkü hareketin güçlü bir mum olarak düşük tepe yaptığını söylemek istiyorum. Yarın muhtemelen hareketin devamı olacak.
    Yarın da kımızı mum olursa çıkmak mantıklı olacaktır.
    Nil Satis Nisi Optimum

Dolar bazlı bakmakta fayda görüyorum. Çünkü yabancı (!) dolar/avro bozdurup hisse alıyor diye varsayıyorum.

Göz odur ki dağın arkasını göre, akıl odur ki başa geleceği bile. -Türk Atasözü-
    İşler bitmez, şekil değiştirirler, uyacann. -Kayserili esnaf sözü-

sn cefaks
    acaba son karanlık oda işlemlerini paylaşabilmeniz mümkün mü?
    son anda 2 kademe verip dünkü fiyatına düşüren cengaverler kim acep?
    her hal ve karda teşekkürler

Sayfa 437/594 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •