Sayfa 468/622 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 4969 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

yönetime defalarca mail atmıştım 1,80 düştügünde algyoya 4 sene önce 6,42 den aldıgınız malı şimdi neden almıyorsunuz diye malesef almadılar hisseleri arasında geziyorlar yatırımcıyı düşünmezler .... söylenecek söz çok ama boşverdim... artık söylemiyorum..
    nasip....

Daha önce 1,95 lerde (şimdiki fiyat 1,77) sattırmak için yeminli tipler vardı... satın kurtulun diye nereyse dövmekten beter etmişti bizleri. ben ona inanıp portföyümü boşalttığımı ve beddua ettiğimi yazdığımda birileri ortamı germemem hususunda özelden ve genelden mesajlar yazmışlardı...
    1,95 lerden itibaren sürekli çok yükseldi düzeltme gelecek diye diye rahatsız edildik... bu arada sitede yazan insanlar teker teker küstürüldü ve yazmama kararı alındı... fiyat 3,5 olduğunda vayyy çok yükseldi diye düşünsem de bir baktım geçen yıl o fiyatlardan almaya başlamışım...ve yukarıda yazdım dolar fiyatı şirketin değerini henüz göstermiyor bile... düşünsenize 1 dolar olsa 435 milyon dolar olacak ALARK...
    geçtiğimiz yıllarda ALARK şimdiye göre daha zayıf bir şirketti. şimdi ise çeşitlenmiş ve daha büyük bir firma olmaya odaklanmış gibi...
    bu arada hisselerin değişimi azalmaya başladı farkında iseniz... bence tahtada mal dolaşımı yavaşlıyor... %45 in üzerine çıkan ve hala alıcı olan yabancılar tahtada mal bırakmadılar... TEB fonlarında ne kadar var bilmiyorum ki sn emekli kumandan bu rakamları ezbere bilirdi neredeyse... bundan sonra tahtada mal boşaltma veya boşalttırma savaşları olacak diye düşünürüm...
    zinhar yatırım tavsiyesi değildir...
    Son düzenleme : tovbekar; 29-08-2019 saat: 15:35.

3. geçenlerde bende düzeltme diye verdim sağulsun yabancılar 10 kademe yukardan aldırlar...O YÜZDEN DÜZELTME Mİ YAPAR RALLİMİ BAKMIYORUM BU HİSSEDE GELECEK VAR GİT GİT LOT KALMADI....
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.

her hissede bu tür hikayeler vardır olacaktır elbet attığın taş ürküttügün kurbağaya deymeli daha çok huzurmu daha çok paramı 8 ay önce alan temettüsüyle birlikte hiç al sat yapmadıysa bile yaklaşık %150 kazanmış herkesin yüregi kaldırmaz tercih meselesi algyodada 57 satmayanlar neler neler yazanlar vardı birde şimdi görmeli milleti kalanlara mevlam sağlık sıhhat bol kazançlar versin ben önümüzde iyi bir ay oldugunu düşünüyorum primli kağıtlardan primsizlere geçerlermi acaba diyerek bir hareket yaptım mevlam utandırmasın.. alarktan vazgeçmiş değiliz niyetini anlayalım.... kaçan göcen birşey yok ...alark ucuz ve herzaman favori hisselerimdendir
    nasip....

5. docebank haftalarca sıkılmadan topladı burda dedık guzel sırket dıye dınleyen olduysa ne mutlu

Emekli kumandan "3 tl olmadan yazmayacagim" dedi. Onun maliyeti belki de oralarda idi.

Ancak kendisini ifade edebileceği daha güzel bir zemin buldu "tweet"
    Dünya degisiyor.
    O da bunu gördü.
    Orası hoşuna da gitti.

Buraya Hissede pozu olan herkes arada bir geliyor. Izliyor.

Ankaralı da keske hisse alsa idi. Bilanco analizi hatali idi. Anlatmaya çalıştım. Anlamak istemedi.

Ben bu platformda paylasıyorum mesajlarımı.
    Ilk mesajimdan son mesajima kadar da bir çizgim var.

Temennim herkesin mutlu olması beyaaaaaa!
    Son düzenleme : 0101; 29-08-2019 saat: 16:43.

7. 3 yıldır başucu hissem Alarko'dur. Şimdilik geçici olarak ayrılıyorum. Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by pamuk Yazıyı Oku
    3 yıldır başucu hissem Alarko'dur. Şimdilik geçici olarak ayrılıyorum. Herkese yorumlarından dolayı teşekkür ederim. Tekrar görüşmek üzere.
    .
    Hayırlı olsun sn.pamuk.
    Göz odur ki dağın arkasını göre, akıl odur ki başa geleceği bile. -Türk Atasözü-
    İşler bitmez, şekil değiştirirler, uyacann. -Kayserili esnaf sözü-

Sayfa 468/622 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •