Sayfa 644/713 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon
Arama sonucu : 5701 madde; 5,145 - 5,152 arası.

Konu: ALARK - Alarko Holding A.Ş.

1. çok kişi bel bağlamış hisseye umarım üzmez. 450 üzeri kar gelirse sanırım iyi olacak diye düşünüyorum YTD
    Sabır acıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by monaroza Yazıyı Oku

Çeyreklik 186 milyon senelik 521 milyon kar tahminim var.
    Umarım hepimizi tatmin edici bir sonuç ortaya çıkar.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen kendi tahminlerimden oluşmaktadır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gelen kar rakamı sayın monaroza' nın 10 gün önce verdiği ayrıntılı kar tahmininde yer alan 30 milyonluk Holding Solo kar rakamına göre %30 daha fazla. Yani kendisi zaten geçen yıldan az geleceğini öngörmüş ve buna rağmen toplamda 521 milyon yıllık konsolide kar tahmininde bulunmuş. Belki de ihtiyat payı olarak belli bir iskonto uygulamıştır hepsine. Diğer kalemlerde de benzer şekilde yukarıda kar rakamları gelirse işimiz iş demektir.

Eh, sayın monarozanın hesaplarının şimdiye kadarki isabet oranı yüksek olduğuna göre ufaktan sevinmeye başlayabiliriz diye düşünüyor ve hem sesini hem tavrını çok sevdiğim Suzan ablamdan bir yarım hava dinlesek mi diyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=CnMmGLEPgO4

Yarım olsun bizim olsun te be yaww
    Hayat eve sığar...Beterin beteri var.
    http://www.serprofil.com/celik-iskel...fiyatlari.html

3.  Alıntı Originally Posted by nowayout Yazıyı Oku
    Gelen kar rakamı sayın monaroza' nın 10 gün önce verdiği ayrıntılı kar tahmininde yer alan 30 milyonluk Holding Solo kar rakamına göre %30 daha fazla. Yani kendisi zaten geçen yıldan az geleceğini öngörmüş ve buna rağmen toplamda 521 milyon yıllık konsolide kar tahmininde bulunmuş. Belki de ihtiyat payı olarak belli bir iskonto uygulamıştır hepsine. Diğer kalemlerde de benzer şekilde yukarıda kar rakamları gelirse işimiz iş demektir.

Eh, sayın monarozanın hesaplarının şimdiye kadarki isabet oranı yüksek olduğuna göre ufaktan sevinmeye başlayabiliriz diye düşünüyor ve hem sesini hem tavrını çok sevdiğim Suzan ablamdan bir yarım hava dinlesek mi diyorum.

Ortağım öncelikle teveccühünüz için teşekkür ederim.
    Lakin benim tahminim çeyreklikken bu gelen senelik.
    Ayrıca Holding solo’nun elindeki döviz varlığının kur karını baz almıştım ben. Burada (vuk) öyle bir kalem göremedim.
    Dolayısıyla vuk ile ufrs Alarko gibi holdingler için dağlar denizler hatta okyanuslar demek.
    Bizi kurtaran son çeyrek olması hasebiyle değerleme karları olacak diye düşünmekteyim. İyi ki yatırım amaçlı gayrimenkuller var holdingte.
    Ama unutmayalım ki değerleme sadece sene sonunda yapılıyor.
    Yani ara dönemlerdeki kur zararlarını absorbe edebilecek bir kalem yok son çeyrek haricinde.

Umarım benim tahminimin bile ötesinde bir bilanço gelir, hepimizin yüzü güler.

Öte yandan enerji sektörünü iyi bilen dostlar vasıtasıyla elde ettiğim bilgilere göre Meram 2020 ilk çeyrekte serbest tüketici marjlarının son derece kuvvetli olması sebebiyle ciddi bir kar patlaması yapabilir.

Şu son çeyrek iyi gelsin ilk çeyrekte dolar da sakin durursa hissenin önü açık.

Bu arada hazır yazmışken aşağıdaki resimde viop elektrik kontratları var.

Piyasa oyuncuları ptf’lerin 2. Çeyrek itibariyle bir miktar düşeceğini öngörüyor.

Ama yine de geçen seneye göre ciddi bir artış mevcut diyebilirim.

Hakkımızda hayırlısı...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Alıntı Originally Posted by nowayout Yazıyı Oku
    G
    ..... sesini hem tavrını çok sevdiğim Suzan ablamdan bir yarım hava dinlesek mi diyorum.

.

24.00 sonrası nowa üstat saati. Abone olduk be yaa...!

Ortaköyü sel mi aldı?
    Bu neyin düşüşü?

6. Sn hocam bu adiler de var bı iş dur bakalım çıkar kokusu
     Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Ortaköyü sel mi aldı?
    Bu neyin düşüşü?
    Redmi Note 6 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by brokır5 Yazıyı Oku
    60 dakkalık grafikte Tobo oluştu ...çalıştıgı taktirde omuz boyu 670 civarı ...izliyoruz .. ytd
    Malımızın başındayız sorun yok 610 civarı oluşan gep doldurması gerekiyodu doldurdu benim grafik anlayışıma göre ...iyide oldu ...
    Bundaki sert düşüşün sebeplerinden bitanesi de DOLAR..yükseliyo olması ..bu şirkette dolar borcu çok ..svg

8.  Alıntı Originally Posted by 0101 Yazıyı Oku
    Ortaköyü sel mi aldı?
    Bu neyin düşüşü?
    Hafter in Trablus limanina attığı füzeler Ortaköy e düşmüş.

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 644/713 İlkİlk ... 144544594634642643644645646654694 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •