Sayfa 3/1024 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. .............

2. 3 yıl sonra fiili savaşa girme ihtimalimizin çok yüksek olduğu eşkiya devletin parasına bir güvence aracı olarak sarılmak erkeğe susamış kadının şeye saldırması gibi bir şey olsa gerek..

3. Swap dan dolayı fx kapandı sanırım işlem geçmiyor

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, kurdaki dalgalanmaya karşı aksiyon planının hazır olduğunu belirtti. Albayrak, döviz hesaplarına el konulması ya da TL’ye çevrilmesi konusunda çıkan iddiaların gerçeği yansıtmadığını vurguladı ve mevduat hesaplarına el konulacak şeklinde dedikodu çıkartanlar hakkında yasal işlem başlatılacağını açıkladı.
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. Bakın çok net söylüyorum” diyerek sürdürdü:

- Mevduatlara el konulmayacak. Hesaplardaki dövizler TL’ye döndürülmeyecek. Ama bu dedikoduları ve yalanları ortaya atanlarla hukuki mücadele sonuna kadar yürütülecek. Yasal işlem başlatılacak.

Bu cümleden ne anlaşıldığı önemli.
    Hesaplardaki dövizler TL ye dönüştürülmeyecek ama bu dedikoduları ortaya atanlar vs..

Yani bu cümlede
    -Mevduatlara el konulmayacak. Hesaplardaki dövizler TL’ye döndürülmeyecek.
    dedikoduları olursa yasal işlem olacak mı diyor
    İlginç vakıf işlem yaptırdı

6.  Alıntı Originally Posted by dotrak Yazıyı Oku
    arkdaşlar investing te dolar hala cumadan kalma gözüküyor. güncel degerlere nasıl nereden ulaşabiliriz ?
    https://dovizborsa.com/

en basitinden canlı izlersin.......

darbe öncesi belli yazı yazanlar sürekli algıya oynadılar.......kişisel yorumlar olacaktır,eleştirilerde,yönetenlerde vaz geçilmez değil ama göz göre göre operasyonlara alkış yapan ve bunu belli kişilere bilinçli yönetenleri iyi izlemek lazım.......birileri darbe sonrası soluğu abd de aldı...belki dışardan bilerek,isteyerek yazanlar var.....
    yazılar özgür olmalı her isteyen istediğini yazmalı.....söz konusu vatansa kastedilen ve hala üstüne yazılıyorsa kimse kusura bakmasın bu başka tarafa gider.......
    yönetenler beceremedi istifa demek tabiki hakkımız..
    ama
    turump tehditleri ve üstüne üstüne söylemleri görmezden gelinerek her suçu içimize döndürmek insaflı değil........koza topiğine 7.15 ken yazdım asya geciken tl düşüşünü telafi etti makul seviyeye inecektir diye....
    ekonomi kötü,üretim kötü 3 günde % 50 bunu neyle izah edeceğiz...batan bankamız yok,şirketimiz ben duymadım...
    iyide sürekli battık,bittik yazıları acaba birileri tarafından mı yazdırılıyor.....
    bu ülke bunu da atlatır..bende böyle düşünüyorum...aselsan ve kozal da 1 liralık hisse satmadım açıkça banka hesabımı da ortaya koyarım.....
    su akar yolunu bulur 52 yıl çok şeyler gördüm..Ecevit e oy vermedim ambargoyu yaşadım..yaşım küçükte olsa...memuriyetin ilk yıllarında Tansu ya oy vermedim o krizini yaşadım...Özal krizi sonra 2001 Yazar kasa krizi.........şimdi 2018 TURP krizi...yemin ederim hiç birine oy vermedim...ama o krizleri yaşadım....
    hep siyasiler suçlu idi....doğru iyide bizimle uğraşan ********lerin ve bu halkın hiç mi suçu yok...
    tasarruf yok ,üretim yok.bedavacılık,adam kayırma,yalakalık, vs vs vs......

7. Turp o.c. sabah yuzunu yıkamadan atar twıtını

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Albayrak veya benzer tayfanın söylediği hiç bir şeyin hükmü yoktur.
    Şu anda, bir şirket yöneticisi olsalardı çoktan kovulmuşlardı !!!
    Herkese iyi geceler.

Sayfa 3/1024 İlkİlk 1234513531035031003 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •