Sayfa 4/1024 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Albayrak veya benzer tayfanın söylediği hiç bir şeyin hükmü yoktur.
    Şu anda, bir şirket yöneticisi olsalardı çoktan kovulmuşlardı !!!
    Herkese iyi geceler.
    Aynen mb baskanı da güzel dayak yerdi patrondan

2.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    https://dovizborsa.com/

en basitinden canlı izlersin.......

darbe öncesi belli yazı yazanlar sürekli algıya oynadılar.......kişisel yorumlar olacaktır,eleştirilerde,yönetenlerde vaz geçilmez değil ama göz göre göre operasyonlara alkış yapan ve bunu belli kişilere bilinçli yönetenleri iyi izlemek lazım.......birileri darbe sonrası soluğu abd de aldı...belki dışardan bilerek,isteyerek yazanlar var.....
    yazılar özgür olmalı her isteyen istediğini yazmalı.....söz konusu vatansa kastedilen ve hala üstüne yazılıyorsa kimse kusura bakmasın bu başka tarafa gider.......
    yönetenler beceremedi istifa demek tabiki hakkımız..
    ama
    turump tehditleri ve üstüne üstüne söylemleri görmezden gelinerek her suçu içimize döndürmek insaflı değil........koza topiğine 7.15 ken yazdım asya geciken tl düşüşünü telafi etti makul seviyeye inecektir diye....
    ekonomi kötü,üretim kötü 3 günde % 50 bunu neyle izah edeceğiz...batan bankamız yok,şirketimiz ben duymadım...
    iyide sürekli battık,bittik yazıları acaba birileri tarafından mı yazdırılıyor.....
    bu ülke bunu da atlatır..bende böyle düşünüyorum...aselsan ve kozal da 1 liralık hisse satmadım açıkça banka hesabımı da ortaya koyarım.....
    su akar yolunu bulur 52 yıl çok şeyler gördüm..Ecevit e oy vermedim ambargoyu yaşadım..yaşım küçükte olsa...memuriyetin ilk yıllarında Tansu ya oy vermedim o krizini yaşadım...Özal krizi sonra 2001 Yazar kasa krizi.........şimdi 2018 TURP krizi...yemin ederim hiç birine oy vermedim...ama o krizleri yaşadım....
    hep siyasiler suçlu idi....doğru iyide bizimle uğraşan ********lerin ve bu halkın hiç mi suçu yok...
    tasarruf yok ,üretim yok.bedavacılık,adam kayırma,yalakalık, vs vs vs......
    pazar akşamı 9-10 gibi canlı veriler gelmeye başlıyor mu hocam ? 12 den sonra zaten investingte veriyor. Önemli olan önceden takip etmek.

3.  Alıntı Originally Posted by dotrak Yazıyı Oku
    pazar akşamı 9-10 gibi canlı veriler gelmeye başlıyor mu hocam ? 12 den sonra zaten investingte veriyor. Önemli olan önceden takip etmek.
    https://finance.yahoo.com/quote/TRY=...X&guccounter=1

4. Swap yasaklayınca usd shortlamanın avantajı kaybolmuyomu

E5303 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. başlık daha yeni yer değiştirmiş.. gece 00:47..

Bu başlığı şu anda 245 kişi okumaktadır. (62 üye ve 183 ziyaretçi)

vay anam vay

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR_İZMİR
    Gönderi
    2,922
     Alıntı Originally Posted by dotrak Yazıyı Oku
    10 gibi geliyor.

7.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    başlık daha yeni yer değiştirmiş.. gece 00:47..

Bu başlığı şu anda 245 kişi okumaktadır. (62 üye ve 183 ziyaretçi)

vay anam vay
    Adım adım büyük krize girişimizi izliyoruz. Bide damadı

8. Ne hayecanlar yaşatıyorsun reizzz bize sağolasın..

Gerçi hergün ettiğim zarar ile ferrari kiralayıp sulaleye nusrette yemekte ısmarlardık

Ama olsun Reizzzz bize böylesini uygun gordu

Dik dur eğilme senin yerine biz domaldık zaten..
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

Sayfa 4/1024 İlkİlk ... 2345614541045041004 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •