Sayfa 424/1024 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,385 - 3,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Ahmet Bey ,arkadaşlar uyarıyor konuyla ilgili yazalım diye ama dayanamıyacağım,sen o Kordon a gece saat 2 den sonra git gezebilecekmisin bakalım,o saatten sonra tüm ülkenin marjinal tipleri orada,hapçısı,transı,bonzaicisi vs.. gözümün önünde dönmenin biri polis noktasına 10 metre mesafede çocuğun birini tekme tokat dövdü,apartmandan bir adam çıktı,yeter lan diye dönme adamada saydırdı,adam silah çekti...sonrasını bilmiyoruz kaza kurşununa uğramamak için uzaklaştık oradan,son gittiğimde dahada kötüydü her yer nargile cafe olmuş...
    İstanbul adalar gibi ulaşımı daha zor olan yerde haftaiçi gündüz vakti çocuk kaçırma girişimi oluyor akıllı saatten alarm veriyor da öyle kurtuluyor .

Ruhsatı olmayan yeri belediye başkanı kapatıyor diye kafası yarılıyor .

İşin ilginç ruhsatsız yer şikayet ediyor komşu dükkanın ruhsatı YÖK kapatmaya gelince şikayet edeninde ruhsatı YÖK deyince oda kapatılıyor .

İlk şikayet eden kendisininki de kapandı diye darp ediyor

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    amerikada new york dışında hiç bir yerde 100 üzerinde cami olan şehir bulamazsınız..
    keske dediginiz dogru olsa

ama amerika eski amerika degil

Istanbul ne kadar bozuluyorsa Amerika yuz kat daha fazla bozuluyor

hayaller Paris gercekler bugunun Amerikasi

cok istiyorum TRT bana butce versin ABD hakkinda belgesel cekeyim yemin ediyorum bir daha hicbir Turk ABD ye gocmen olarak gelmez

bak yemin ettim

Alıntı Originally Posted by mahırarda Yazıyı Oku
    bu ülkeye dış borcunuzu SAMAN ile ödeyin deseler yine ödeme yapamaz.
    çünkü üretim yok.
    ve bu yanlışı düzeltmek için atılan bir milim adım bile yok.
    Çok doğru .......Bu gün Bim den bizimkiler siyah renkli çekirdek almışlar ....Menşei Bulgaristan , Kullanılan tuz Çin malı ikisini bir araya getirip ambalajlamak aha da üretim dedikleri şey bu olsa gerek

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Araba sonuçta bir tüketim malzemesidir , yatırım olarak düşünecek olursan euro yu 4-5 den hesaplayan bir firma nın arabasını almak mantıklı gibi olur.......... Borsa ayağında ben şahsen çok erken bir dönem olduğuna inanıyorum...Henüz zamanı değil gibi duruyor......Sonuçta para sizin ...Biraz piyasayı izleyin ve bilançosu sağlam birkaç kağıdı takibe alın....sonrasına kendiniz karar verirsiniz.........
    Geçen yıl haziran ayında 250 bin tl olan Almanyadan ithal otomobil şu an 320 bin tl
    Bu arabanın gördüğü zam %28
    oysa kurdaki artış aynı sürede neredeyse % 80
    eğer bu araçlar bu fiyat farkını kapatacaksa şu an çok cazip değil mi..

5. Taksitler bir günde azaltıldı . Tüm sektörlerde bayram öncesi beyaz eşya mobilya hariç

Gsm operatörleri 48 ay Vadeyi 6 ay indirecek telefonlarda .

Parası olan alsın diyorlar ciddi daralma olacak gibi ekonomide

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Geçen yıl haziran ayında 250 bin tl olan Almanyadan ithal otomobil şu an 320 bin tl
    Bu arabanın gördüğü zam %28
    oysa kurdaki artış aynı sürede neredeyse % 80
    eğer bu araçlar bu fiyat farkını kapatacaksa şu an çok cazip değil mi..
    Fiyatlar mutlaka güncellenecektir(zam değil ) .... Orda şu risk var , ÖTV ile devlet oynarsa ve yanına birde hurda araç muhabbeti eklerse fiyatlarda güncelleme ters yönde olur...AKsi halde euro ile alınan satılan malı elde tutmak biraz maliyeti olsa da sonuçta TL den daha iyidir...

7. Bu arada benzin çok ucuz burada onu nasıl depolarız

Yunan’da 1.75 olmuş

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu aptallar parayı üretime yönlendireceklerine yine hiçbir getirisi olmayan betona yönlendiriyorlar. ASELSAN hissesi alın demeleri çok daha mantıklı idi. Hiç değilse ASELSAN hem üretiyor hem ihracat yapıyor hem de sürekli istihdam sağlıyor. Vatandaş beton alacağına ASELSAN a ortak olsa daha mantıklı bir hareket olurdu.

Aptallık ömür boyu... :-)

Konut kampanyasıyla vatandaş döviz birikimini gayrimenkule döndürecek

İstanbul İnşaatçılar Derneği'nin (İnder) Başkanı Nazmi Durbakayım konutta yeni kampanyayla inşaat sektöründe ivmelenme olacağını belirtti.

Bloomberg HT'ye konut kampanyasının detaylarına ilişkin bilgi veren Durbakayım "Malum Dövizle ilgili sadırıyı savuşturmak için bir harekette bulunmamız lazımdı; böyle bir kampanyayla sektör olarak buna tepki gösteriyoruz." dedi.

https://www.bloomberght.com/haberler...ule-dondurecek
    Adamın soyadina bir baksana.

"orda durbakayim"

Sayfa 424/1024 İlkİlk ... 324374414422423424425426434474524924 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •