Sayfa 442/1024 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    O shortçular bir gün umutabi`nin kapısına da gelecek allah rızası için biraz verde shortu geri alalım biz ettik sen etme diye yalvaracak, o gün onlar için ne fena bir gündür, Dolar için bir birbirlerini yiyecekler....
    Albayrak'tan yatırımcıya: Türkiye trenini kaçıran kaybeder

Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Marie ile görüşmek üzere Fransa'ya giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak uçakta dolarda oynanan oyunlar, ekonomide sağlam bir mimari için atılacak adımlar ve Türkiye'nin hedefleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türkiye çok güçlü bir dönüşüm sürecine gidiyor. Türkiye’ye bu makul bakış açısıyla bakan yatırımcıların tamamı 2023 Türkiye’sine geldiğinde bu resimden çok daha kazançlı çıkacak. Türkiye trenine atlamayan, bu treni kaçıran kaybedecek" dedi.

Sevgili Umut abim allah aşkına damat ne demek istedi bir yorumlarmısınız?

Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Eveeet...
    Adı Türk sahibi Arap olan Türk Telekom,Türk bankalarının kucağına bırakıldı bugün resmî olarak

Sonuç...
    Türk bankaları şimdi Arapların 4.75 milyar dolarlık zararını ödeyecek..

Ver mehteri...
    Bende bu aymaz bankalara gidip tasarruflarımı yatıracağım ona buna peşkeş çeksinler diye, oldu gözlerim doldu.

Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Albayrak'tan yatırımcıya: Türkiye trenini kaçıran kaybeder

Fransa Maliye Bakanı Bruno Le Marie ile görüşmek üzere Fransa'ya giden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak uçakta dolarda oynanan oyunlar, ekonomide sağlam bir mimari için atılacak adımlar ve Türkiye'nin hedefleriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Albayrak, "Türkiye çok güçlü bir dönüşüm sürecine gidiyor. Türkiye’ye bu makul bakış açısıyla bakan yatırımcıların tamamı 2023 Türkiye’sine geldiğinde bu resimden çok daha kazançlı çıkacak. Türkiye trenine atlamayan, bu treni kaçıran kaybedecek" dedi.

Sevgili Umut abim allah aşkına damat ne demek istedi bir yorumlarmısınız?
    Bu gavurları her hal BİDON kafalardan sandı ki böyle konuşuyor sayın Albayrak.

4.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Tengri Han

Artış beklemeyenlere beni de ekleyebilirsin

Ayrıca lüks ve ithal tüketim son sürat devam
    Geçen evlilik işim vardı :D gerçi iptal oldu aç gözlülük ve istekler yüzünden evlilik yolundan geri döndüm.

O dönemde nişanlıma diyorumki gel beyaz eşyamızı arçelik veya vestel alalım çok durumum yok zaten diyorum :D bana verilen cevap 1 kere evleniyorum en iyisi olsun bosh marka istiyorum.

Bu millet Macaristan Polonya standartlarında yaşayacak imkana sahipken İnstagram ve sosyal medyada insanların birbiri ile sidik yarıştırması sonucu Almanya Hollanda kalitesinde yaşamaya çalışıyor bunu da kredi ile yapmaya devam ediyorlar
    o hayirsizmiz öte dursun ...
    verilmiş sadakan var imiş...
    ben kolona sıfır 40x 40 kutu profili elimle 37 dakkada testere ile kestim..tas girmiyor.
    benimle alay etmişlerdi olmaz usta kaşıkla kuyu felan sonra sezsizlik sadece 37 dakikamı aldı..
    nerden geldiğini ve neler yapabilecegini asla unutmayacaksın....

5. "Faiz toto" da son durum...

Faiz artışı bekleyenler

1)Işık Ökte
    2)Gökhan Şen
    3)Burak Kanlı
    4)Figen Özavcı Gümülcineli
    5)Mert Yılmaz
    6)Gizem Öztok Altınsaç
    7)Ferhat Yükseltürk
    8)Sn Ayhan53 (200 bips)
    9)Sn Pc öğretmen
    10)Sn Krossinggover (500 bips)
    11)?
    12)?

Beklemeyenler

1)Sn Tengri Han
    2)Sn Moruk
    3)Sn Varolmayansehir
    4)Sn Bahri
    5)Sn Cankan
    6)Yoldaş Stonhand
    7)Sn Goksen
    8)Sn Rüzgar50
    9)Sn Diomand
    10)?
    11)?

Ltf sizde görüşünüzü belirtirmisiniz?

Günün Atasözü:"Satılık ziftin olsun, Selanik'ten Kel gelir."

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Diyeyim size bunlar faiz maiz artırmaz artırsa bile bir moka yarayacak bir artış olmaz. Dolarda yükseliş kaçınılmaz ama nereye gider giderde orası en tepemi olur yoksa ucu açık mı olur bilemem bunun cevabı herkesin kendi fantezi dünyasına kalmış birşey.

7. ABD'nin kuzeyde Kürdistan yaratabilmek için Suriye'yi Idlib ile uğraştırmak istediği belli, kimyasal senaryosunu bile hazırlamış..
    Türkiye'nin yapması gereken de apaçık ortada. Suriye ve müttefiklerinin yanında ABD ve müttefiklerinin karşısında olmak, Idlib'de teröristlerin yokedilmesine tam destek vermek..
    Ve lakin şu ana kadar iktidar tarafını seçemedi. ABD tarafını seçmek gibi bir aptallık yapmayacaklarını umalım.. Bu resmen HaraKiri olur..

8. bunlar ağustos enflasyonunu %2 nin altında açıklayacaklar gibi..

Sayfa 442/1024 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •