Sayfa 443/1024 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,537 - 3,544 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    "Faiz toto" da son durum...

Faiz artışı bekleyenler

1)Işık Ökte
    2)Gökhan Şen
    3)Burak Kanlı
    4)Figen Özavcı Gümülcineli
    5)Mert Yılmaz
    6)Gizem Öztok Altınsaç
    7)Ferhat Yükseltürk
    8)Sn Ayhan53 (200 bips)
    9)Sn Pc öğretmen
    10)Sn Krossinggover (500 bips)
    11)?
    12)?

Beklemeyenler

1)Sn Tengri Han
    2)Sn Moruk
    3)Sn Varolmayansehir
    4)Sn Bahri
    5)Sn Cankan
    6)Yoldaş Stonhand
    7)Sn Goksen
    8)Sn Rüzgar50
    9)Sn Diomand
    10)?
    11)?

Ltf sizde görüşünüzü belirtirmisiniz?

Günün Atasözü:"Satılık ziftin olsun, Selanik'ten Kel gelir."

saygılar/başarılar
    Faiz artışını Ümit Akçay'ın aşağıdaki tablosuna göre ikiye ayırırsak:

Ilımlı faiz artışı olacağını düşünüyorum.

Saygılar.

Bir şey daha hatırlatayım Dolar KIÇI KIRIK turistler de olsada turistin en bol olduğu zamanda buralarda birde bunun sonbaharı, kışı var, artık Doların nelere kadir olacağı kişinin fantezi dünyasına kalmış.

Enflasyonu 2 nin altı çıkarsınlar o saatten sonra Dolar almayanı ruh hastalıkları hastanesine yatırmak gerekir.

Faizi artıracakları kesin en 700-800 puan son hamleyi yapıp düşüreceklerine inanıyorlar . Ki bu faiz artışı Amerika'dan gelen olumlu haberler eşliğinde olacaktır. Ama Buda çare olmayacaktır. Çünkü denizde geriye dönülemeyecek kadar fazla uzağa yüzdük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Faizi artıracakları kesin en 700-800 puan son hamleyi yapıp düşüreceklerine inanıyorlar . Ki bu faiz artışı Amerika'dan gelen olumlu haberler eşliğinde olacaktır. Ama Buda çare olmayacaktır. Çünkü denizde geriye dönülemeyecek kadar fazla uzağa yüzdük.

700 800 baz taylor kuralına göre yapılması gereken artış ! ancak kurdaki oynaklığın en kral oryantal dansçıları bile kıskandırdığı ortamda bu artış yapılmıyorsa ne zaman yapılacak ?

6. alıntı

- Geçen yıl İngilizce öğretmenleri kitapların iç sayfalarını kontrol edip fotokopi ve 2. el olanları geri göndermişti😔 bu yıl kırtasiyesi kitabı defteri toplamda asgari ücretin üzerinde 😥

-Fotokopiyi anlarım. Telif hakları. İkincielin nesine itiraz ediyorlar? Bu öğretmenleri ben veli olsam şikayet ederim. Amaç ne?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku

Bu öngörünüzde ciddimisiniz?

17,5+800 bips=25,5 politika faizi eder...
    Mevduat faizi bundan 1-2 puan yukarıda olsa 27,5 eder...
    Buna 7 ila 10 puan diğer maliyetleri eklerseniz 27,5+10=%37,5 kredi maliyeti eder...
    Kredibiletisi düşük/bozuk firmalar için paraya ulaşmanın maliyeti %50 leri bulur o zaman...

Aman Allah ım bu rakamları düşünmek bile istemiyorum...

Ülkem adına
    Çok darlandım çok...
    Ülkem adına
    Çok endişeliyim çokkk....

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    alıntı

- Geçen yıl İngilizce öğretmenleri kitapların iç sayfalarını kontrol edip fotokopi ve 2. el olanları geri göndermişti�� bu yıl kırtasiyesi kitabı defteri toplamda asgari ücretin üzerinde ��

-Fotokopiyi anlarım. Telif hakları. İkincielin nesine itiraz ediyorlar? Bu öğretmenleri ben veli olsam şikayet ederim. Amaç ne?
    Ulan milyonları özel okullara dökmeye acımıyorlarda kitaba para vermeye `mi acıyor utanmadan fotokopi çekiyorlar ! İkinci el kitabın geri çevrilmesini bende anlamadım.

Sayfa 443/1024 İlkİlk ... 343393433441442443444445453493543943 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •