Sayfa 446/1024 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ülker, Zam yerine ürün gramajlarını düşürmeyi tercih etti.

https://twitter.com/Ekonominindurmu/...26412655345664
    Ulan bu YEŞİL SERMAYE batakçısının sağlığa zaten zararlı olan ıvır zıvırını yemesinler o ev hatunları bir zahmet orada burada popo gezdirip eller havaya yapacaklarına oturup evde çocuklarına börek çörek yapıp yedirsinler yada Ülker alamayıp .... yesinler.

3.  Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Gayet ciddiyim. Aynı sizin gibi bende Endişe içerisindeyim. Ayrıca üstüne benim bir işletmem var. Piyasayı çok yakından takip edebiliyorum. Nakiti olanlar çok öncesinden USD ye geçti. Çoğu işletme ise bu Dönemleri bildiği için düşük faizden TL ile borçlandı. Mutlaka bu faiz artışları ülkede ki işletmeleri etkileyecektir. Ancak sanıldığı seviyede değil. En çok etkilenen ne yazık ki halk olacaktır. Burda ki en büyük sıkıntı bankaların krediyi geri çağırması olur ki ! Işte o zaman felaket.. Kısacası bütün yük bankalarda.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    :D bugün xxx şirket xxx bankasından %37,50 rotatfi kullandı .

şaşıracak birşey yok şuan sadece kamu ve katılım bankaları %30-35 arası kredi verebiliyor diger bankalar 35-42 bandına çıktı bile

Ülker, Zam yerine ürün gramajlarını düşürmeyi tercih etti.

https://twitter.com/Ekonominindurmu/...26412655345664
    Benim bakkalda ekmeğin gramajını düşürdü fiyat aynı kaldı ama ekmek tost ekmeğinden biraz büyük
    Şimdi tuik diyecek ki malın fiyatı değişmedi ....

5.  Alıntı Originally Posted by fatihtura Yazıyı Oku
    Elde bulunan nakit doları bozdurmak ne kadar mantıklı ve cebe getirisi nedir tartışılır. Ama internet üzerindekilerle iyi paralar kaldırabilirsiniz https://piyasa.paratic.com/doviz/dolar/ daha yeni düştü derken hala 6 barajından inemedi :D bakalım nasıl sonuçlanıcak gün sonu...
    Bu site üzerinden alış satış yapabiliyor muyuz ? Biraz açarmısınız?

Alıntı Originally Posted by foxmulder Yazıyı Oku
    Faizi artıracakları kesin en 700-800 puan son hamleyi yapıp düşüreceklerine inanıyorlar . Ki bu faiz artışı Amerika'dan gelen olumlu haberler eşliğinde olacaktır. Ama Buda çare olmayacaktır. Çünkü denizde geriye dönülemeyecek kadar fazla uzağa yüzdük.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Valla faizlerin kesinlikle artırılması lazım ama sanıyorum düşük sembolik bir artışla yetinilecek.Nedeni olarak da yeni konut kampanyasını düşünüyorum.Ciddi bir faiz artışı milleti emlaktan külliyen soğutur, onlarca batık büyük emlak devi 3 ay içinde gümbürder gider.Bunu göze alamıyorlar.Teknik yapı da bu son kampanyaya destek verdi ya çok şaşırdım ,ben o şirkete güvenirdim demek ki o da gümlemiş, durum benim tahminlerimden daha kötü.Ben yüzde 70 batık var diye düşünüyordum o yüzde daha fazla olabilir.Bu son kampanya biz battık dostlar, ilanından başka bir şey değil.

alıntı

'' Bugün çocukların okul kitaplarını aldık. Tek söyleyebileceğim Allah hepimizin yardımcısı olsun, sonumuz Venezuella gibi olacak diye korkuyorum artık. ''
    eğitim ne kitap ne? kafayı yiyecem. Medrese var ya daha ne istiyorsunuz! onların okulu varsa bizim medresemiz var!

www.fatihmedreseleri.org.tr

8. TADIM çekirdek eskiden 100 gr 1 TL idi paket...Şimdilerde 39 gr 1 TL...Nerdeyse boş paket satacaklar...

Sayfa 446/1024 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •