Sayfa 52/1024 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 409 - 416 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Dostum boşver bunları..girip, yazdıkları yazılara baktım da..ekonomik derinlik sıfır arkadaşların..

Muhtemeldir ki bunlar el parasını oralarına buralarına sürterken ''Türkiye eski Türkiye değil'' diye ortalığa hava da basmışlardır..şimdi gelmişler ucuz milliyetçik yapıyorlar..başka türlü davranamalarını bekleme zaten, normaldir..

Boşver ağzını da hiç bozma..değmez..
    Yapma ya enki enki senin ekonomik derinlikten anladığın dolar almak mı? Lafa gelince emperyalizmin kölesi değiliz bik bik bik

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Ben sana komutan olamazsın demedim

Saçmaladığın ve paralı misyoner olduğundan troll listeme girdiniz.

/////imzamın başlangıcı////////

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatalk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...
    ipleme... adam yerine koyma... konuşsun dursun... unutma uzayda boş yere yer kaplıyor sadece.... yok aslında...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb

///////imzamın sonu/////////////
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

3.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Dostum boşver bunları..girip, yazdıkları yazılara baktım da..ekonomik derinlik sıfır arkadaşların..

Muhtemeldir ki bunlar el parasını oralarına buralarına sürterken ''Türkiye eski Türkiye değil'' diye ortalığa hava da basmışlardır..şimdi gelmişler ucuz milliyetçik yapıyorlar..başka türlü davranmalarını bekleme zaten, normaldir..

Boşver ağzını da hiç bozma..değmez..
    Haklısın dostum
    ****** ettim zaten
    ite kopuğa uymaya gerek yok

4.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Ben bu amerika , almanya karşıtlığını devletin başıda dahil samimi bulmuyorum. Bakınız cep telefonlarına bakınız binilen araçlara. Sonra kalkıyorlar kahrolası dış güçler .
    doğal olarak katılıyorum.. dışarısı bize düşmandı peki noldu? tüm banklarımızı yabancılara sattık, dış güçler düşmandı peki noldu? elimizde "değerli" olan kurum-kuruluş ne varsa yabancılara sattık.

abd düşmandı hiç bir ülke de benzeri görülmemiş şekilde tankla-topla-tüfekle yerli bir sermayeyi yok ettik, 2. el ürünleri holdingimize "kakalayan" motorala ya nakit 1.5 milyar dolar ödedik.

sonra kahrolsun abd::

5. Vay seni es gecmisim dolarcı kaçtan bozacaksin de bakalım hele ciuv ciuvvv
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    İte, kopuga kufretmeye gerek yok, bence!

Reha GAYA'yi ornek alin bari!

6.  Alıntı Originally Posted by tohmanhuseyin Yazıyı Oku
    Akıllı arkadaşları seviyorum

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Misyoner yancısı klasmanı ile troll listeme girdiniz.

/////imzamın başlangıcı////////

Hissenette çok fazla troll var bunlara cevap verip asla beslemeyin yoksayın en güzeli bloklayın gitsin.. tapatalk da üye ismine tıkla sağ üst köşedeki ... tıkla ignore tıkla...
    ipleme... adam yerine koyma... konuşsun dursun... unutma uzayda boş yere yer kaplıyor sadece.... yok aslında...

bye bye troll

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb

///////imzamın sonu/////////////
    Sırtlanlar diyarında yem olma dikkat et.

7.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    TL demek Türkiye'deki istihdam demek, çalışanların maaşları ve emekleri demek. Hastaların gerek duydukları ilaçların zamanında temini demek. Yeni doğan bebeklerin düzgün beslenebilmesi demek. Yaşlıların hastanelerde ölüme terk edilmeden düzgün şartlarda bakılabilmesi demek.Genç çiftlerin evlenip yuva kurabilmeleri demek. Evet TL kıvırıyor. Ama kimse TL'nin kıvırdığını dile getirmek istemiyor. Herkes dolar kıvırıyor diyor. TL demek Türkiye demek.
    off off off.. helal ki helal sayın rxpu..

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Haklısın dostum
    ****** ettim zaten
    ite kopuğa uymaya gerek yok
    Hani daha öncede dedim, sıkletleri uysa otur tartış..başım üstüne..ama yok, olsa dükkan onların..

Neyse ben burada pek yazmıyordum şimdi hatırladım..

Sayfa 52/1024 İlkİlk ... 242505152535462102152552 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •