Sayfa 53/1024 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Dostum boşver bunları..girip, yazdıkları yazılara baktım da..ekonomik derinlik sıfır arkadaşların..

Muhtemeldir ki bunlar el parasını oralarına buralarına sürterken ''Türkiye eski Türkiye değil'' diye ortalığa hava da basmışlardır..şimdi gelmişler ucuz milliyetçik yapıyorlar..başka türlü davranmalarını bekleme zaten, normaldir..

Boşver ağzını da hiç bozma..değmez..
    Benim şu anda ekonomiden anladığım bu

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by enki Yazıyı Oku
    Hani daha öncede dedim, sıkletleri uysa otur tartış..başım üstüne..ama yok, olsa dükkan onların..

Neyse ben burada pek yazmıyordum şimdi hatırladım..
    Dolar almaktan başka bir yeteneğin var mı ? Misal neyse....

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Yapma ya enki enki senin ekonomik derinlikten anladığın dolar almak mı? Lafa gelince emperyalizmin kölesi değiliz bik bik bik

Şimdi tam mıçtın dingil bu başlıkların en saygıdeğer kişisine dil uzatıyorsun haddini bil seviyeyi bozma. Sen nerden geldin ya sırf kirlilik. yürü iş yokmu senin

4.  Alıntı Originally Posted by tohmanhuseyin Yazıyı Oku
    Eğer bu ülkeyi sevmek, ülkenin çıkarlarını herşeyden üstün görmek ülkemiz üzerine oynanan oyunlara dur demek teröristlikse o zaman hepimiz teröristiz yani birbirimizden farkımız yok.Saygılar

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ülkeyi sevmek esasen bu topraklarda yaşayan "insanı" sevmektir, insanların alım gücünü 1/10 a düşürürseniz. İNSANLARI SEVMİYORSUNUZ DEMEKTİR.. bunu buradakiler yapmadı ve yapmıyor,,

siz bizle ilgili olmayan, bizi dinlemiyen yönetimin günahlarından arınması için bizden yardım bekliyorsunuz.. çok ilginç, çok ilginç..

benim bu ülke de 25 yıllık birikimle aldığım devlet tahvili t.c devleti tarafından BANKACILIK YAPMA VE MEVDUAT KABUL ETME İZNİ OLAN BANKA DEVLET ELİYLE BATIRILARAK ZORLA GASP EDİLDİ.. isterseniz bunu konuşalım..

insanı "sevmek" oradan nasıl görünüyor bilmiyorum ama ben 25 yıllık birikimim DEVLET KAĞIDIN DA gasp edilince inanın hiç m utlu olmadım.. yüzlerce intihar girişimi oldu ve 12 kişinin intihar teşebbüsü başarıya uluştı.

5.  Alıntı Originally Posted by ruzgar50 Yazıyı Oku
    Hafta sonu bir kişi ile trafikte takıştık adam hemen beni silahla tehdit etti
    Digeri sosyal medyada yan kesici gibi şebeke kurup yine beni silahla tehdit etti

İnsanların artık bu ülkede neden yaşamak istemeyip pılını pırtısını satıp gittigini daha iyi anlıyorum.

Şiddetin bu kadar serbest olduğu eline silah alanın asıp kesip tehdit edip kafasına göre takılıp ceza almadıgı heralde sadece arjantin ve brezilya gibi ülkeler vardır
    Yooo Amerika da var. Senede ortalama 35 bin kişi ateşli silahlarla öldürülüyor.

Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Sorun cahil olman değil,
    kendini alim sanman...

(Sadi Şirazi)
    Bora abinin imzasıyla şimdilik çıkayım

iyi forumlar

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Vay seni es gecmisim dolarcı kaçtan bozacaksin de bakalım hele ciuv ciuvvv

Seni muhatap alan oldumu, lan?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

8. Vatansever...

Vatanperver...

Aradaki fark nedir ?
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 53/1024 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •