Sayfa 54/1024 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 425 - 432 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Kafayı yedim sanırım ben 4,61 maliyetimin 1/2'si oranında 7,00 maliyet ile alım yaptım..

2.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    ülkeyi sevmek esasen bu topraklarda yaşayan "insanı" sevmektir, insanların alım gücünü 1/10 a düşürürseniz. İNSANLARI SEVMİYORSUNUZ DEMEKTİR.. bunu buradakiler yapmadı ve yapmıyor,,

siz bizle ilgili olmayan, bizi dinlemiyen yönetimin günahlarından arınması için bizden yardım bekliyorsunuz.. çok ilginç, çok ilginç..

benim bu ülke de 25 yıllık birikimle aldığım devlet tahvili t.c devleti tarafından BANKACILIK YAPMA VE MEVDUAT KABUL ETME İZNİ OLAN BANKA DEVLET ELİYLE BATIRILARAK ZORLA GASP EDİLDİ.. isterseniz bunu konuşalım..

insanı "sevmek" oradan nasıl görünüyor bilmiyorum ama ben 25 yıllık birikimim DEVLET KAĞIDIN DA gasp edilince inanın hiç m utlu olmadım.. yüzlerce intihar girişimi oldu ve 12 kişinin intihar teşebbüsü başarıya uluştı.
    O zaman bankaların munzan karşılıkları hazine garantisi ne kadardı bu garantiyi zamanında kim verdi onuda araştırdın mı?

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. lehte yazan ve aleyhte yazan yok aslında farkımız tavan ne ise taban olarakta biz oyuz..300-500 dolarla turampa dua edenle 300 tüpraşla bisti satın aldığını sanan biziz....her işimiz hamaset,söylemimiz,yaşantımız,konuşmamız...bir birimizi yemekten çalışmaya ,üretmeye vakit bulamıyoruz..hiç birimiz tasarrufu hayatımıza sokmadık......ayrıca burada ben doları kötülesem düşüremem...birileri yağ yaksa çıkartamaz......ama bazen yazı ve bakış açısı hakikaten okuyanı yaralıyor.....bu kim diyorsun....çalkantılı dönemler biter önemli olan ben nerede nasıl pozisyon aldım.....
    bu burada son yazım.....asla girip okumayacağım bile.......her şey gönlümüzce olsun ama kazanan ülkem olsun........

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Dolar almaktan başka bir yeteneğin var mı ? Misal neyse....

Venus_V3_5580 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hadi bu son cevabım olsun..

Diyelim ki dolar almaktan başka bir yeteneğim yok ve almak zorunda kalıyorum..okeydir..ancak biraz zekan varsa, bunları el parasıyla milleti donsuz denize sokanlara da sor, olur mu?

5.  Alıntı Originally Posted by firtina55 Yazıyı Oku
    lehte yazan ve aleyhte yazan yok aslında farkımız tavan ne ise taban olarakta biz oyuz..300-500 dolarla turampa dua edenle 300 tüpraşla bisti satın aldığını sanan biziz....her işimiz hamaset,söylemimiz,yaşantımız,konuşmamız...bir birimizi yemekten çalışmaya ,üretmeye vakit bulamıyoruz..hiç birimiz tasarrufu hayatımıza sokmadık......ayrıca burada ben doları kötülesem düşüremem...birileri yağ yaksa çıkartamaz......ama bazen yazı ve bakış açısı hakikaten okuyanı yaralıyor.....bu kim diyorsun....çalkantılı dönemler biter önemli olan ben nerede nasıl pozisyon aldım.....
    bu burada son yazım.....asla girip okumayacağım bile.......her şey gönlümüzce olsun ama kazanan ülkem olsun........
    İnşAllah ülkemiz kazanır.

LG-H870 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by epikurus Yazıyı Oku
    Hayatında gelip bu başlığa yazmamış hatta belki bu başlığı bile okumamış olanlar buraya ayar vermeye geliyor..
    tuhaf gerçekten
    herkes kendi işine baksın..
    Vermeye çalıştıkları ayarda ayar olsa bari. Ezberlenmiş replikler hep aynı cümleler. Tek tip papağanlar.

7. Agresif dolarcı himmm
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Seni muhatap alan oldumu, lan?

Alıntı Originally Posted by alexogoldo Yazıyı Oku
    Yapma ya enki enki senin ekonomik derinlikten anladığın dolar almak mı? Lafa gelince emperyalizmin kölesi değiliz bik bik bik

söyle tüpçü patronuna.!!
    Güler Sabancının milyar dolarlarına el koysun.!!
    Audi 8 in deposu bedava dolmuyor.!!
    Alın teri var.!!
    Her centinde.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 54/1024 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •