Sayfa 718/1024 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,737 - 5,744 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hicccc acı reçete falan demeyin emekliye 2 posta 1000 TL ikramiye verip piyasaya 20 milyar TL den fazla para pompalayan adamlardan bahsediyorsunuz ne acı reçetesi Allah aşkına.
    Yarın seçim öncesi bir 2 posta daha ikramiye cakarlar ohhh missss gibi olur, adamlar göz göre göre Venezüella modelini uyguluyor, bol bol para ama değeri yok yakında bu forumdaki dolar tutan herkes milyoner olursa şaşırmamak lazım ama milyonun değeri olmayacak orası ayrı konu
    Emekli o 1000TL'yi vermeden reel olarak ne kadar para alıyordu senede toplam, 1000TL dağıtmaya başladıktan sonra yine senede toplam ne kadar almaya devam ediyor. 1 senede emekliye verdiği para reel olarak yarı yarıya azaldı!!!!!

Aslında 1000 TL mi verdi reel olarak hepsinden yıllık 4-5 bin TL geri mi aldı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by stonhand Yazıyı Oku
    Hicccc acı reçete falan demeyin emekliye 2 posta 1000 TL ikramiye verip piyasaya 20 milyar TL den fazla para pompalayan adamlardan bahsediyorsunuz ne acı reçetesi Allah aşkına.
    Yarın seçim öncesi bir 2 posta daha ikramiye cakarlar ohhh missss gibi olur, adamlar göz göre göre Venezüella modelini uyguluyor, bol bol para ama değeri yok yakında bu forumdaki dolar tutan herkes milyoner olursa şaşırmamak lazım ama milyonun değeri olmayacak orası ayrı konu
    çoktannn TL milyoneri olduk ston,bu kafayla bunlar daha çokk milyonlar kazandırır bize,fakat ben artık TL ile hesap yapmayı bıraktım,Anlamsız.monopoly parasına kafa yoramam.

Ha FED e para bastıran ve ıraklı generallere dağıtan birileri var da o birileri sadece amerikan uyruklu değil.))))))))))

4.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Fed bastı diyorsunuz.Fed le amerikanın ne bağlantısı var ki.
    Tcmb ile Türkiye'nin ne bağlantısı varsa FED'in de Amerika ile aynı bağlantısı var. FED başkanını kim atıyor?. İstese istediğini atayamaz mı FED'in başına Trump?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

5.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Eğer bunu yaparlarsa mahalli seçimleri kazanmak için büyük hileler yapmak zorunda kalırlar aksi taktirde İstanbul başta olmak üzere büyük şehirlerde hiç beklenmeyen biri bile belediye başkanı olabilir.
    olsun nolacak, reis sonra istediğine fetöcü diyip kayyum atar. metal yorgunluğu olanlarda istifa ederler.

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Tcmb ile Türkiye'nin ne bağlantısı varsa FED'in de Amerika ile aynı bağlantısı var.
    Fed özel bir banka.Patronları sadece amerikalılar değil.Misal akbanka TL basma yetkisi vermişiz gibi düşünün.Amerikan hükümeti FED e şu kadar dolar bas deme yetkisine sahip değil.

7.  Alıntı Originally Posted by strongarm Yazıyı Oku
    çoktannn TL milyoneri olduk ston,bu kafayla bunlar daha çokk milyonlar kazandırır bize,fakat ben artık TL ile hesap yapmayı bıraktım,Anlamsız.monopoly parasına kafa yoramam.
    Kazancı TL.vermese bende uğraşmışcam ama.kazanc TL hesaplanıyor orda sıkıntı var.
    Adamlar viopda 20 kaldiractan 6 ya kadar düşürdüler ama şu halde bile full marjin çakıp çakıp duruyorum kafalarina en son merkez gelecekmiş vadeliye vizede utecek adam lazımdı birazda joleliyi hoplatalim vadelide hahahahha

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Dışarı çıktığımda hala müziğin sesinin zirvede olduğu eller havaya modunda halkın yaşadığına şahit oluyorum..fakat malum kesimin destekcisi benim berber ve ekibi ilk kez rahasızlıklarını dile getirdiler...Hem müşteri azlığı hemde dolar ve hayat pahalılığı bu arkadaşları olumsuz etkilemiş....
    Burada belediye bir kanal yaptı, ırmak kenarını süsledi, millet yaz boyu orada eller havaya yaşadı, ışık gösterileri falan, ben hep oradan geçerken yanımda kim varsa bak adamlar, memleket batıyor bunlar da onu kutluyor dedim, böyle cahil bir sürüyü tarih yazmamıştır.

Sayfa 718/1024 İlkİlk ... 218618668708716717718719720728768818 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •