Sayfa 912/1024 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,289 - 7,296 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Devlet YÖK ve ÜNİVERSİTE lerin FETÖ imamlarını bulup hapse atana kadar ALTIN, GÜMÜŞ ve DOLAR da uzun kalmaya devam ederim. TL ile işim olmaz.

Neden bunu şart koyuyorum kendi adıma. Eğer vücuda mikrop girmişse ve mikrop beyin takımında ise bu vücut asla ve kata iyileşmez!

Bir ülkenin parasının gücü üretim gücü ile doğru orantılıdır. Üretim gücü de patent sayısına bağlıdır.

Bizim üniversitelerimiz maalesef hala FETÖ tesirinde olduğu için yeterince patent üretemiyorlar.

Üniversiteleri patent üretemeyen bir ülkenin para birimi her zaman çökmeye adaydır! Ülkenin gelişmişlik ölçüsü patent sayısı ile doğru orantılıdır.

düz mantıkla hareket ediyorum küçük yatırımcı olarak. şimdiye kadar bu şekilde ALTIN, GÜMÜŞ ve DOLAR ağırlıklı bir portföy ile alım gücümü koruyabildim. kafam rahat.

Devlet YÖK ve ÜNİVERSİTE lerin FETÖ imamlarını bulup hapse attı haberini gazelerde ne zaman görürsem TL ye para birimi olarak güvenmeye ancak o zaman başlarım kendi adıma.

YÖK İmamı A.H?

http://www.yurtgazetesi.com.tr/yok-i...ale,15486.html

Alıntı Originally Posted by anti panik Yazıyı Oku
    O zaman dolar almaya devam et.
    %100 e yakın yükselen bir yatırım aracının yükselmeye devam edeceğini düşünmek bol ayranlı ve köpüklü
    bir durumdur.

Dolar ikili tepe yaptı. Burada birkaç mesajım ve grafik var. İkili tepeden kork.
    Ha dolarda kalırsan kısa orta vade 1-2 yıl zarar edersin sonra kar etmeye başlarsın.
    Ayran işlerinden hiç anlamam. Bol ayranlı günler.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dün buraya izmir de en uygun döviz büfesini sordum ama cevap alamadım. Bugün saat 14 de Fevzi çakmak bulvarındaki 4 dövizciyi inceledim. en iyi makas bal dövizde idi. Dolar alış 6,35 satış 6,45 . 20 bin dolar bozduracağımı iyi bir fiyat vermelerini söylediğimde tabela kurundan daha aşağı düşürüyorlar. Genelde 100 - 3000 dolar arası alış- satışa sıcak bakıyorlar.
    Açıkçası apartman giderleri için 20 bin dolar topladık demenizi şaka gibi algıladım ben. Malum cüzi aidatları toplamak bile zorken ) İzmir'le ilgilenen görevli forumdaşımız tatilde. O yüzden cevap alamamış olabilirsiniz.

3. Nasıl bir apartmanmiş bu?
    Bari kapiciyi da maaşı dolar cinsinden verin. Sonuçta emekçi bir insan.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Dublin/Manchester/Sofia/Galway
    Gönderi
    1,551
    https://twitter.com/Merkez_Bankasi/s...891314689?s=19

Eyyyy Lidyalılar, sen kimsin yae!
    Ytd

5. Usd bir yatırım esturamanı değildir. Alım gücünü korumak için veya döviz ile ticaret yapanlar için kullanılması çok normaldir.. Ancak yatırım olarak uzun vadede kaybetmeye mahkum olan tarafta yer almanıza sebep olur. Usd olarak global anlamada para kazanmak usd ye yatırım yapmak ile mümkün olmaz. (27,000 usd kaşığı varlık ile 900.000 usd karşılığı varlığa ulaşmış bir yatırımcı tarafından yazılmıştır.) reel spot hiç dövize yatırım yapılmamıştır, süre 11 sene....Eğer o gün usd almış olsaydım mükerrer faiz, trade vs max 80.000 usd olabilirdi ki usd olarak bıraksaydım olabileceği 50.000 usd civarı idi...
    Bol kazançlar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Usd bir yatırım esturamanı değildir. Alım gücünü korumak için veya döviz ile ticaret yapanlar için kullanılması çok normaldir.. Ancak yatırım olarak uzun vadede kaybetmeye mahkum olan tarafta yer almanıza sebep olur. Usd olarak global anlamada para kazanmak usd ye yatırım yapmak ile mümkün olmaz. (27,000 usd kaşığı varlık ile 900.000 usd karşılığı varlığa ulaşmış bir yatırımcı tarafından yazılmıştır.) reel spot hiç dövize yatırım yapılmamıştır, süre 11 sene....Eğer o gün usd almış olsaydım mükerrer faiz, trade vs max 80.000 usd olabilirdi ki usd olarak bıraksaydım olabileceği 50.000 usd civarı idi...
    Bol kazançlar
    Ne almış satmış neye yatırım yapmış ki ? Hiç inandırıcı gelmedi bu bana.

Alıntı Originally Posted by doctor Yazıyı Oku
    İzledim ve çok etkilendim. İlkokul bilgilerimi tazeledim.

8.  Alıntı Originally Posted by Arc en ciel Yazıyı Oku
    Ne almış satmış neye yatırım yapmış ki ? Hiç inandırıcı gelmedi bu bana.
    Kimse inanmıyor sadece yaşayan biliyor sn. Arc en ciel.
    Sizin yeriniz ayrı (pkart dan dolayı, sizde cefekarlardansınız)
    Arzu ederseniz özelden detaylandırabilirim ama yine inanmazsınız, işlemleri yaptığım kurum inanamıyor... Saygılar
    İtalyanların sevdiğim yönü mafya ve moda ya bakışları....her ikisindede asiller...

Sayfa 912/1024 İlkİlk ... 4128128629029109119129139149229621012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •