Sayfa 922/1024 İlkİlk ... 4228228729129209219229239249329721022 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 7,369 - 7,376 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Valla abi bravo sana nerden buluyorsunuz bu bilgileri. Peki şimdi hükümetin vatandaşın yastik alti daki altınlarını istemesinin nedeni bumu bu altınları geri alamıyorlar mı zaten bunu altınlar alsalar bile dış borcu ödemeye yetmiyor bile çerez parası yani demekki biz batmışız.

2.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Su fiyatlarına yüzde 60 zam!
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/su...am-204452h.htm

Dolardan bir mok olmaz diyen, çıkışı bizi etkilemez diyen velhasıl tüm AK... lar içmeye SU alamazsanız gidin dereden için hatta derede de su bulamazsanız HALİÇ`in ... lu suyunu için size acıyan ... olsun. Beter olmadan yeter olmaz, Dolar bu geçer hemde iyi geçer.

o zammın farkını bu kişinin maaşından almak lazım

Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    o zammın farkını bu kişinin maaşından almak lazım

Belediyeler neden sokaklara çeşme kurmaz anlamıyorum. 0,5 lt sular hem keseye hem çevreye zarar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Belediyeler neden sokaklara çeşme kurmaz anlamıyorum. 0,5 lt sular hem keseye hem çevreye zarar.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hepsi suistimal edilir, hortumla ev deposu bile doldururlar, eminönüye giderken sağ tarafta tarihi bir yapı vardı üsütnde eski türkçe yazılar var, 4-5 çeşmesi vardı, bir banka restore ettirdi, şimdi yine kullanım dışı çeşmelerini kırmışlar, sandalye tahtalarını kırmışlar.

5. Bu arada NUTELLA yemeyin. Şeker oranı inanılmaz yüksek. Prof. Ahmet Rasim Küçükusta yazmış.

NUTELLA’DA FINDIK VE KAKAO’ DAN ÇOK ŞEKER VE PALM YAĞI VAR

http://ahmetrasimkucukusta.com/2017/...palm-yagi-var/

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Bu arada NUTELLA yemeyin. Şeker oranı inanılmaz yüksek. Prof. Ahmet Rasim Küçükusta yazmış.

NUTELLA’DA FINDIK VE KAKAO’ DAN ÇOK ŞEKER VE PALM YAĞI VAR

http://ahmetrasimkucukusta.com/2017/...palm-yagi-var/
    Sadece Nutella damı ! Başta hırsız Ülkerin ve diğerlerinin tüm ürünleri bildiğin sağlığa zararlı ürünler, hepsinde alabildiğine tuz, şeker , palm yağı , bilimum sağlığa zararlı katkı maddesi var, bunları çocuklarına yediren ebeveynler onları ileride obezite, şeker hastalığına hatta çeşitli kanserlere hazırlıyor. İnsanların kendi çocuklarına bilerek bunları yedirmesi tam bir aymazlıktır.

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Sadece Nutella damı ! Başta hırsız Ülkerin ve diğerlerinin tüm ürünleri bildiğin sağlığa zararlı ürünler, hepsinde alabildiğine tuz, şeker , palm yağı , bilimum sağlığa zararlı katkı maddesi var, bunları çocuklarına yediren ebeveynler onları ileride obezite, şeker hastalığına hatta çeşitli kanserlere hazırlıyor. İnsanların kendi çocuklarına bilerek bunları yedirmesi tam bir aymazlıktır.
    İçlerinde en iyisi Fiskobirlik Nuga diyorlar.

8. Bebek mamalarında bile glikoz şurubu var çocuğa alacaktım oradan biliyorum

Sayfa 922/1024 İlkİlk ... 4228228729129209219229239249329721022 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •